Strona główna
Aktualnoœci
Regulamin
Ceryfikat
Sylwetki Hodowców
Hodowane odmiany
Cele klubu
Materiał do dyskusji
Wzorzec
Kolory
Regulamin wystaw
Nasze zebrania
Nasze wystawy
Linki
Nasz baner
nr RASA WYSTAWCA BARWA ZW PUNKTY KOL OCENA SĘDZIA
1 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
2 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
3 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
4 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
5 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
6 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
7 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
8 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
9 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
10 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 96 Branicki Mieczysław
11 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
12 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY JASZKE MARIUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
13 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KREFT MARIAN BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
14 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KREFT MARIAN BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
15 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KREFT MARIAN BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
16 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KREFT MARIAN BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
17 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
18 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
19 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
20 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
21 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
22 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
23 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
24 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA DAWID BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
25 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA ADAM BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
26 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA ADAM BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
27 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA ADAM BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
28 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY LIPKA ADAM BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
29 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
30 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
31 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ORŁOWSKI HENRYK BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
32 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ORŁOWSKI HENRYK BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
33 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ORŁOWSKI HENRYK BIAŁY 91 Branicki Mieczysław
34 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ORŁOWSKI HENRYK BIAŁY 90 Branicki Mieczysław
35 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
36 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
37 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
38 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SUCHŁABOWICZ JANUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
39 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SUCHŁABOWICZ JANUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
40 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SUCHŁABOWICZ JANUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
41 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SUCHŁABOWICZ JANUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
42 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SUCHŁABOWICZ JANUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
43 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
44 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
45 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
46 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
47 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
48 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
49 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
50 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
51 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
52 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
53 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
54 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
55 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
56 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
57 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ BIAŁY 96 Branicki Mieczysław
58 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ BIAŁY ZW 96 Branicki Mieczysław
59 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ BIAŁY I kol 287p 95 Branicki Mieczysław
60 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
61 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
62 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
63 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD BIAŁY II kol 285p 96 Branicki Mieczysław
64 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
65 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
66 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ BIAŁY 93 Branicki Mieczysław
67 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
68 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
69 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
70 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY 95 Branicki Mieczysław
71 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
72 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
73 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY III kol 285p 96 Branicki Mieczysław
74 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY 92 Branicki Mieczysław
75 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY PRZYBYŁEK MIROSŁAW BIAŁY 94 Branicki Mieczysław
76 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD MAZER II kol 284p 95 Kowalewski Janusz
77 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD MAZER 94 Kowalewski Janusz
78 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD MAZER 92 Kowalewski Janusz
79 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD MAZER 92 Kowalewski Janusz
80 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD MAZER 95 Kowalewski Janusz
81 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
82 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
83 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
84 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
85 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
86 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 94 Kowalewski Janusz
87 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 91 Kowalewski Janusz
88 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
89 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 91 Kowalewski Janusz
90 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
91 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 92 Kowalewski Janusz
92 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
93 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
94 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
95 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
96 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR MAZER 93 Kowalewski Janusz
97 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR MAZER 91 Kowalewski Janusz
98 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR SZEK 92 Kowalewski Janusz
99 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR SZEK 94 Kowalewski Janusz
100 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER ZW 96 Kowalewski Janusz
101 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER 94 Kowalewski Janusz
102 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER I kol 285p 95 Kowalewski Janusz
103 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER 93 Kowalewski Janusz
104 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER 94 Kowalewski Janusz
105 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY MELER HENRYK MAZER 93 Kowalewski Janusz
106 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ MAZER 93 Kowalewski Janusz
107 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ MAZER 93 Kowalewski Janusz
108 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ MAZER 91 Kowalewski Janusz
109 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 93 Kowalewski Janusz
110 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 4 Kowalewski Janusz
111 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 92 Kowalewski Janusz
112 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 94 Kowalewski Janusz
113 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 94 Kowalewski Janusz
114 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER III kol 283p 95 Kowalewski Janusz
115 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 93 Kowalewski Janusz
116 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK MAZER 93 Kowalewski Janusz
117 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
118 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
119 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WILAMOWSKI ANDRZEJ MAZER 93 Kowalewski Janusz
120 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY GLAZA TEOFIL NIEBIESKI 93 Rogowski Ireneusz
121 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY GLAZA TEOFIL NIEBIESKI 93 Rogowski Ireneusz
122 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY GLAZA TEOFIL NIEBIESKI BO Rogowski Ireneusz
123 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY GLAZA TEOFIL NIEBIESKI 92 Rogowski Ireneusz
124 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY GLAZA TEOFIL NIEBIESKI 89 Rogowski Ireneusz
125 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR NIEBIESKI BO Rogowski Ireneusz
126 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR NIEBIESKI 94 Rogowski Ireneusz
127 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR NIEBIESKI 91 Rogowski Ireneusz
128 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR NIEBIESKI 93 Rogowski Ireneusz
129 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIELIŃSKI SŁAWOMIR NIEBIESKI 94 Rogowski Ireneusz
130 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIELIŃSKI SŁAWOMIR NIEBIESKI II kol 283p 95 Rogowski Ireneusz
131 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIELIŃSKI SŁAWOMIR NIEBIESKI 94 Rogowski Ireneusz
132 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIELIŃSKI SŁAWOMIR NIEBIESKI 93 Rogowski Ireneusz
133 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY 94 Rogowski Ireneusz
134 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY 91 Rogowski Ireneusz
135 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY 92 Rogowski Ireneusz
136 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY 93 Rogowski Ireneusz
137 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY PŁOWY 93 Rogowski Ireneusz
138 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY PŁOWY 94 Rogowski Ireneusz
139 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ ŻÓŁTY PŁOWY 93 Rogowski Ireneusz
140 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ CZERWONY PŁOWY 92 Rogowski Ireneusz
141 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR ŻÓŁTY 92 Rogowski Ireneusz
142 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR ŻÓŁTY 91 Rogowski Ireneusz
143 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR ŻÓŁTY 92 Rogowski Ireneusz
144 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR ŻÓŁTY 92 Rogowski Ireneusz
145 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
146 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STOPKA MAREK CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
147 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD CZARNY BO Rogowski Ireneusz
148 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
149 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
150 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SZYPKOWSKI WITOLD CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
151 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZARNY ZW 96 Rogowski Ireneusz
152 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZARNY I kol 286 95 Rogowski Ireneusz
153 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZARNY 94 Rogowski Ireneusz
154 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
155 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY BUJAK ANDRZEJ CZARNY 91 Rogowski Ireneusz
156 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW CZARNY 91 Rogowski Ireneusz
157 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW CZARNY 94 Rogowski Ireneusz
158 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY SPICZKO ZDZISŁAW CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
159 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
160 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 94 Rogowski Ireneusz
161 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
162 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY BO Rogowski Ireneusz
163 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
164 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY III kol 282p 94 Rogowski Ireneusz
165 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
166 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY BO Rogowski Ireneusz
167 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY BO Rogowski Ireneusz
168 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Rogowski Ireneusz
169 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
170 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
171 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
172 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 94 Rogowski Ireneusz
173 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 88 Rogowski Ireneusz
174 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 92 Rogowski Ireneusz
175 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW ROOTBUNT POKAZ
176 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW ROOTBUNT POKAZ
177 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW ROOTBUNT POKAZ
178 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW ROOTBUNT POKAZ
179 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZERWONY 93 Rogowski Ireneusz
180 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZERWONY 95 Rogowski Ireneusz
181 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY ROGOWSKI IRENEUSZ CZERWONY 93 Rogowski Ireneusz
182 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ SROKA CZARNA BO Kowalewski Janusz
183 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ SROKA CZARNA II kol 273p 91 Kowalewski Janusz
184 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ SROKA CZARNA 90 Kowalewski Janusz
185 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ SROKA CZARNA 90 Kowalewski Janusz
186 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ SROKA CZARNA 92 Kowalewski Janusz
187 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁOLOT CZARNY 90 Kowalewski Janusz
188 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁOLOT CZARNY 91 Kowalewski Janusz
189 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁOLOT CZERWONY III kol 273p 92 Kowalewski Janusz
190 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁOLOT CZERWONY 90 Kowalewski Janusz
191 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ SROKA CZARNA 94 Kowalewski Janusz
192 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ SROKA CZARNA ZW 96 Kowalewski Janusz
193 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ SROKA CZARNA I kol 284p 94 Kowalewski Janusz
194 GDAŃSKI WYSOKOLOTNY STENZEL TOMASZ SROKA CZARNA 94 Kowalewski Janusz
195 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY NIEBIESKI 96 Gilarski Zbigniew
196 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY NIEBIESKI I kol 286p 95 Gilarski Zbigniew
197 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
198 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
199 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
200 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
201 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
202 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
203 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
204 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
205 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
206 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
207 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
208 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
209 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
210 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
211 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 90 Gilarski Zbigniew
212 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
213 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 96 Gilarski Zbigniew
214 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI II kol 286p 95 Gilarski Zbigniew
215 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
216 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
217 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
218 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
219 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
220 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ NIEBIESKI ZW 96 Gilarski Zbigniew
221 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ NIEBIESKI III kol 285p 94 Gilarski Zbigniew
222 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
223 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
224 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
225 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
226 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
227 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 95 Gilarski Zbigniew
228 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
229 BRODAWCZAK POLSKI SOBIECH ADAM NIEBIESKI 94 Gilarski Zbigniew
230 BRODAWCZAK POLSKI SOBIECH ADAM NIEBIESKI 92 Gilarski Zbigniew
231 BRODAWCZAK POLSKI SOBIECH ADAM NIEBIESKI 93 Gilarski Zbigniew
232 BRODAWCZAK POLSKI SOBIECH ADAM CZARNY ZW 97 Gilarski Zbigniew
233 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
234 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
235 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZARNY 96 Gilarski Zbigniew
236 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
237 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
238 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
239 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
240 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
241 BRODAWCZAK POLSKI SZABŁOWSKI HENRYK CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
242 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
243 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
244 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
245 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
246 BRODAWCZAK POLSKI LACH ROMAN CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
247 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF CZARNY 96 Gilarski Zbigniew
248 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF CZARNY II Kol 287p 96 Gilarski Zbigniew
249 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
250 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
251 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
252 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
253 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY 96 Gilarski Zbigniew
254 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY I kol 288p 96 Gilarski Zbigniew
255 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY 96 Gilarski Zbigniew
256 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
257 BRODAWCZAK POLSKI LEWCZYK CEZARY CZARNY III kol 287p 96 Gilarski Zbigniew
258 BRODAWCZAK POLSKI LEWCZYK CEZARY CZARNY 96 Gilarski Zbigniew
259 BRODAWCZAK POLSKI LEWCZYK CEZARY CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
260 BRODAWCZAK POLSKI KRĘCISZ CZESŁAW CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
261 BRODAWCZAK POLSKI KRĘCISZ CZESŁAW CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
262 BRODAWCZAK POLSKI KRĘCISZ CZESŁAW CZARNY 94 Gilarski Zbigniew
263 BRODAWCZAK POLSKI KRĘCISZ CZESŁAW CZARNY 95 Gilarski Zbigniew
264 BRODAWCZAK POLSKI LEWCZYK CEZARY CZERWONY ZW 96 Styczynski Władysław
265 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK CZERWONY 94 Styczynski Władysław
266 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK CZERWONY II kol 282p 94 Styczynski Władysław
267 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK CZERWONY 94 Styczynski Władysław
268 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK CZERWONY 92 Styczynski Władysław
269 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY III kol 279p 95 Styczynski Władysław
270 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 92 Styczynski Władysław
271 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 91 Styczynski Władysław
272 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 92 Styczynski Władysław
273 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 93 Styczynski Władysław
274 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 90 Styczynski Władysław
275 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 94 Styczynski Władysław
276 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 92 Styczynski Władysław
277 BRODAWCZAK POLSKI WDOWCZYK PAWEŁ BIAŁY 90 Styczynski Władysław
278 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZERWONY I kol 283p 95 Styczynski Władysław
279 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZERWONY 93 Styczynski Władysław
280 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZERWONY 95 Styczynski Władysław
281 BRODAWCZAK POLSKI WERNER KRZYSZTOF CZERWONY 91 Styczynski Władysław
282 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZERWONY 91 Styczynski Władysław
283 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZERWONY 92 Styczynski Władysław
284 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZERWONY 92 Styczynski Władysław
285 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY CZERWONY 88 Styczynski Władysław
286 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK ŻÓŁTY 94 Styczynski Władysław
287 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK ŻÓŁTY II kol 283p 95 Styczynski Władysław
288 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK ŻÓŁTY 94 Styczynski Władysław
289 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK ŻÓŁTY 92 Styczynski Władysław
290 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY ŻÓŁTY III kol 280p 94 Styczynski Władysław
291 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY ŻÓŁTY 91 Styczynski Władysław
292 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY ŻÓŁTY 92 Styczynski Władysław
293 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY ŻÓŁTY 94 Styczynski Władysław
294 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 93 Styczynski Władysław
295 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 94 Styczynski Władysław
296 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 93 Styczynski Władysław
297 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 92 Styczynski Władysław
298 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY ŻÓŁTY ZW 96 Styczynski Władysław
299 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY ŻÓŁTY I kol 284p 95 Styczynski Władysław
300 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY ŻÓŁTY 93 Styczynski Władysław
301 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY ŻÓŁTY brak Styczynski Władysław
302 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY BIAŁY ZW 96 Styczynski Władysław
303 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY BIAŁY 94 Styczynski Władysław
304 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY BIAŁY I kol 286 96 Styczynski Władysław
305 BRODAWCZAK POLSKI AMPULSKI JERZY BIAŁY 92 Styczynski Władysław
306 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK BIAŁY 94 Styczynski Władysław
307 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK BIAŁY 93 Styczynski Władysław
308 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK BIAŁY III kol 281p 94 Styczynski Władysław
309 BRODAWCZAK POLSKI KRZYKOWSKI LESZEK BIAŁY 93 Styczynski Władysław
310 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁY 91 Styczynski Władysław
311 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁY 93 Styczynski Władysław
312 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁY 92 Styczynski Władysław
313 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ BIAŁY 88 Styczynski Władysław
314 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY BIAŁY 93 Styczynski Władysław
315 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY BIAŁY 92 Styczynski Władysław
316 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY BIAŁY 92 Styczynski Władysław
317 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY BIAŁY 94 Styczynski Władysław
318 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY II kol 282p 94 Styczynski Władysław
319 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 93 Styczynski Władysław
320 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 95 Styczynski Władysław
321 BRODAWCZAK POLSKI ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 92 Styczynski Władysław
322 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ PŁOWY ZW 94 Styczynski Władysław
323 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ PŁOWY 92 Styczynski Władysław
324 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ PŁOWY 92 Styczynski Władysław
325 BRODAWCZAK POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ PŁOWY 93 Styczynski Władysław
326 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY PŁOWY 92 Styczynski Władysław
327 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY PŁOWY 92 Styczynski Władysław
328 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY PŁOWY 93 Styczynski Władysław
329 BRODAWCZAK POLSKI MUCHOWSKI CEZARY PŁOWY 92 Styczynski Władysław
330 BRODAWCZAK POLSKI ZAJĄC DARIUSZ NIEBIESKI POKAZ
331 BRODAWCZAK POLSKI ZAJĄC DARIUSZ NIEBIESKI POKAZ
332 BRODAWCZAK POLSKI ZAJĄC DARIUSZ NIEBIESKI POKAZ
333 BRODAWCZAK POLSKI ZAJĄC DARIUSZ NIEBIESKI POKAZ
334 BRODAWCZAK POLSKI ZAJĄC DARIUSZ NIEBIESKI POKAZ
335 TURCZYN POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 96 Styczynski Władysław
336 TURCZYN POLSKI STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 95 Styczynski Władysław
337 CAUCHOIS JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF ŻÓŁTY ZW 96 Kanicki Krzysztof
338 CAUCHOIS JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF ŻÓŁTY 95 Kanicki Krzysztof
339 CAUCHOIS JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF ŻÓŁTY 94 Kanicki Krzysztof
340 CAUCHOIS JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF ŻÓŁTY 94 Kanicki Krzysztof
341 CAUCHOIS NOWAK HANNA 94 Kanicki Krzysztof
342 CAUCHOIS NOWAK HANNA 94 Kanicki Krzysztof
343 CAUCHOIS NOWAK HANNA 93 Kanicki Krzysztof
344 CAUCHOIS NOWAK HANNA 94 Kanicki Krzysztof
345 CAUCHOIS NOWAK HANNA 93 Kanicki Krzysztof
346 CAUCHOIS NOWAK HANNA 93 Kanicki Krzysztof
347 GIANT HOMER MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY 93 Kosicki Waldemar
348 GIANT HOMER MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY II kol 94 Kosicki Waldemar
349 GIANT HOMER MAZURKIEWICZ WALDEMAR ŻÓŁTY 94 Kosicki Waldemar
350 GIANT HOMER MAZURKIEWICZ WALDEMAR ŻÓŁTY 93 Kosicki Waldemar
351 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ 92 Kosicki Waldemar
352 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ 92 Kosicki Waldemar
353 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ I kol 284p 95 Kosicki Waldemar
354 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ 94 Kosicki Waldemar
355 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ ZW 95 Kosicki Waldemar
356 GIANT HOMER STRYSZ EUGIENIUSZ 92 Kosicki Waldemar
357 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK CZERWONY 93 Kosicki Waldemar
358 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK SZYMEL 93 Kosicki Waldemar
359 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK ŻÓŁTY III kol 280p 94 Kosicki Waldemar
360 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK SZARY 92 Kosicki Waldemar
361 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK SZARY 92 Kosicki Waldemar
362 GIANT HOMER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK CIEMNY 93 Kosicki Waldemar
363 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK SZARY 92 Kosicki Waldemar
364 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK SZARY 93 Kosicki Waldemar
365 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kosicki Waldemar
366 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK NIEBIESKI 94 Kosicki Waldemar
367 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK NIEBIESKI ZW 96 Kosicki Waldemar
368 SHOV RACER ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MAREK NIEBIESKI 95 Kosicki Waldemar
369 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY BO Kosicki Waldemar
370 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 93 Kosicki Waldemar
371 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN CZARNY BO Kosicki Waldemar
372 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN CZARNY BO Kosicki Waldemar
373 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN CZARNY WR 94 Kosicki Waldemar
374 GOŁĄB HISZPAN GRABOWSKI STEFAN CZARNY 94 Kosicki Waldemar
375 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 93 Lis Paweł
376 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 93 Lis Paweł
377 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 92 Lis Paweł
378 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN CZERWONY 92 Lis Paweł
379 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN SZYMEL 93 Lis Paweł
380 NIEMIECKI WYSTAWOWY GRABOWSKI STEFAN SZYMEL 93 Lis Paweł
381 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ SZYMEL II kol 282p 95 Lis Paweł
382 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ NIEBIESKI 94 Lis Paweł
383 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ NIEBIESKI 93 Lis Paweł
384 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ BIAŁY 93 Lis Paweł
385 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ NIEBIESKI 92 Lis Paweł
386 NIEMIECKI WYSTAWOWY JEŻEWSKI ŁUKASZ ŻÓŁTY 93 Lis Paweł
387 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 92 Lis Paweł
388 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 92 Lis Paweł
389 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 91 Lis Paweł
390 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZARNY 91 Lis Paweł
391 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZARNY 91 Lis Paweł
392 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD CZARNY 91 Lis Paweł
393 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY 92 Lis Paweł
394 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY 91 Lis Paweł
395 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY 91 Lis Paweł
396 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD SZPAK 92 Lis Paweł
397 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD SZPAK 91 Lis Paweł
398 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD SZPAK 92 Lis Paweł
399 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD BIAŁY 93 Lis Paweł
400 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD BIAŁY 93 Lis Paweł
401 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOMENDARCZUK EDWARD BIAŁY 91 Lis Paweł
402 NIEMIECKI WYSTAWOWY ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 94 Lis Paweł
403 NIEMIECKI WYSTAWOWY ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 91 Lis Paweł
404 NIEMIECKI WYSTAWOWY ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 93 Lis Paweł
405 NIEMIECKI WYSTAWOWY ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI III kol 281P 94 Lis Paweł
406 NIEMIECKI WYSTAWOWY RUDNICKI GRZEGORZ TIGER 93 Lis Paweł
407 NIEMIECKI WYSTAWOWY RUDNICKI GRZEGORZ TIGER 93 Lis Paweł
408 NIEMIECKI WYSTAWOWY RUDNICKI GRZEGORZ PŁOWY 92 Lis Paweł
409 NIEMIECKI WYSTAWOWY RUDNICKI GRZEGORZ ŻÓŁTY 92 Lis Paweł
410 NIEMIECKI WYSTAWOWY STRYSZ EUGIENIUSZ 93 Lis Paweł
411 NIEMIECKI WYSTAWOWY STRYSZ EUGIENIUSZ 95 Lis Paweł
412 NIEMIECKI WYSTAWOWY STRYSZ EUGIENIUSZ 91 Lis Paweł
413 NIEMIECKI WYSTAWOWY STRYSZ EUGIENIUSZ 92 Lis Paweł
414 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOWALCZYK EWA NIEBIESKI 91 Lis Paweł
415 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOWALCZYK EWA NIEBIESKI 91 Lis Paweł
416 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOWALCZYK EWA NIEBIESKI 94 Lis Paweł
417 NIEMIECKI WYSTAWOWY KOWALCZYK EWA NIEBIESKI 94 Lis Paweł
418 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW NIEBIESKI I kol 283p 94 Lis Paweł
419 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW NIEBIESKI ZW 96 Lis Paweł
420 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW NIEBIESKI 93 Lis Paweł
421 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW PŁOWY 91 Lis Paweł
422 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW PŁOWY 89 Lis Paweł
423 NIEMIECKI WYSTAWOWY GAŁĘZOWSKI STANISŁAW BIAŁY 93 Lis Paweł
424 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 91 Lis Paweł
425 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 90 Lis Paweł
426 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 90 Lis Paweł
427 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 90 Lis Paweł
428 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 91 Lis Paweł
429 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 94 Lis Paweł
430 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 92 Lis Paweł
431 NIEMIECKI WYSTAWOWY PASZULEWICZ BOLESŁAW NIEBIESKI 92 Lis Paweł
432 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 92 Lis Paweł
433 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 90 Lis Paweł
434 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 94 Lis Paweł
435 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 90 Lis Paweł
436 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 92 Lis Paweł
437 NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZYBYŁEK MIROSŁAW 93 Lis Paweł
438 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 92 Lis Paweł
439 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 93 Lis Paweł
440 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 93 Lis Paweł
441 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 93 Lis Paweł
442 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 93 Lis Paweł
443 POCZTOWY STANDARD PORAZIŃSKI MAREK 92 Lis Paweł
444 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN NIEBIESKI 95 Lis Paweł
445 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN NIEBIESKI 93 Lis Paweł
446 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN NIEBIESKI 91 Lis Paweł
447 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN NIEBIESKI 93 Lis Paweł
448 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN NIEBIESKI II kol 284p 95 Lis Paweł
449 POCZTOWY STANDARD JARZĄBEK MARIAN PŁOWY 94 Lis Paweł
450 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH NIEBIESKI 94 Lis Paweł
451 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH NIEBIESKI 91 Lis Paweł
452 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH NIEBIESKI III kol 280p 94 Lis Paweł
453 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH NIEBIESKI 92 Lis Paweł
454 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH PŁOWY 92 Lis Paweł
455 POCZTOWY STANDARD KARNATH LECH CZERWONY 92 Lis Paweł
456 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD NIEBIESKI 92 Lis Paweł
457 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD NIEBIESKI 92 Lis Paweł
458 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD NIEBIESKI 91 Lis Paweł
459 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD NIEBIESKI 94 Lis Paweł
460 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD PŁOWY 93 Lis Paweł
461 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD PŁOWY 93 Lis Paweł
462 POCZTOWY STANDARD KOMENDARCZUK EDWARD PŁOWY 92 Lis Paweł
463 POCZTOWY STANDARD KRUK JACEK 94 Lis Paweł
464 POCZTOWY STANDARD KRUK JACEK 91 Lis Paweł
465 POCZTOWY STANDARD KRUK JACEK 92 Lis Paweł
466 POCZTOWY STANDARD KRUK JACEK 92 Lis Paweł
467 POCZTOWY STANDARD KOŻLIK STANISŁAW ZW 96 Lis Paweł
468 POCZTOWY STANDARD KOŻLIK STANISŁAW I kol 284p 95 Lis Paweł
469 POCZTOWY STANDARD KOŻLIK STANISŁAW 93 Lis Paweł
470 POCZTOWY STANDARD KOŻLIK STANISŁAW 92 Lis Paweł
471 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
472 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
473 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH CZERWONY III kol 279p 92 Ratajczak Sławomir
474 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH CZERWONY 92 Ratajczak Sławomir
475 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH NIEBIESKI 93 Ratajczak Sławomir
476 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KARNATH LECH CZARNY 92 Ratajczak Sławomir
477 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KĘDZIERSKI PIOTR ZW 96 Ratajczak Sławomir
478 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KĘDZIERSKI PIOTR I kol 284p 95 Ratajczak Sławomir
479 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KĘDZIERSKI PIOTR 93 Ratajczak Sławomir
480 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY BO Ratajczak Sławomir
481 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Ratajczak Sławomir
482 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Ratajczak Sławomir
483 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
484 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY BO Ratajczak Sławomir
485 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY BO Ratajczak Sławomir
486 RZESZOWSKI WYSTAWOWY KOSZELAK ADAM CZERWONY 91 Ratajczak Sławomir
487 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 92 Kosicki Waldemar
488 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 93 Kosicki Waldemar
489 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ ŻÓŁTY 94 Kosicki Waldemar
490 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ ŻÓŁTY ZW 95 Kosicki Waldemar
491 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ CZERWONY 95 Kosicki Waldemar
492 ŚLĄSKI TARCZOWY ZIENKOWICZ TADEUSZ GROCH 94 Kosicki Waldemar
493 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 95 Kosicki Waldemar
494 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 93 Kosicki Waldemar
495 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 94 Kosicki Waldemar
496 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 95 Kosicki Waldemar
497 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 94 Kosicki Waldemar
498 ŚLĄSKI TARCZOWY FABISIAK ADAM 94 Kosicki Waldemar
499 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
500 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
501 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 91 kanicki Krzysztof
502 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
503 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
504 RYŚ POLSKI STROWICKI MACIEJ NIEBIESKI ŁUSK. 91 kanicki Krzysztof
505 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 94 kanicki Krzysztof
506 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 94 kanicki Krzysztof
507 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
508 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
509 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
510 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
511 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. II kol 282p 94 kanicki Krzysztof
512 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
513 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
514 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK 92 kanicki Krzysztof
515 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK 93 kanicki Krzysztof
516 RYŚ POLSKI BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI ŁUSK BO kanicki Krzysztof
517 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. BO kanicki Krzysztof
518 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. BO kanicki Krzysztof
519 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. BO kanicki Krzysztof
520 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
521 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
522 RYŚ POLSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI ŁUSK. 94 kanicki Krzysztof
523 RYŚ POLSKI MAŁUCH ZBIGNIEW SREBRZYSTY 92 kanicki Krzysztof
524 RYŚ POLSKI MAŁUCH ZBIGNIEW SREBRZYSTY 94 kanicki Krzysztof
525 RYŚ POLSKI MAŁUCH ZBIGNIEW SREBRZYSTY 94 kanicki Krzysztof
526 RYŚ POLSKI MAŁUCH ZBIGNIEW SREBRZYSTY III kol 280p 92 kanicki Krzysztof
527 RYŚ POLSKI MAŁUCH ZBIGNIEW SREBRZYSTY 92 kanicki Krzysztof
528 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
529 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. I kol 283p 94 kanicki Krzysztof
530 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
531 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. 92 kanicki Krzysztof
532 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. ZW 96 kanicki Krzysztof
533 RYŚ POLSKI STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI ŁUSK. 93 kanicki Krzysztof
534 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 90 Kosicki Waldemar
535 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 91 Kosicki Waldemar
536 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 92 Kosicki Waldemar
537 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 91 Kosicki Waldemar
538 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 92 Kosicki Waldemar
539 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ Z PASAMI 92 Kosicki Waldemar
540 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH 92 Kosicki Waldemar
541 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH 92 Kosicki Waldemar
542 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH 92 Kosicki Waldemar
543 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH 94 Kosicki Waldemar
544 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH 92 Kosicki Waldemar
545 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ GROCH BO Kosicki Waldemar
546 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ 91 Kosicki Waldemar
547 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ 94 Kosicki Waldemar
548 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ II kol 282p 94 Kosicki Waldemar
549 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ 94 Kosicki Waldemar
550 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ 93 Kosicki Waldemar
551 SKOWRONEK NORYMBERSKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ MŁYNARZ 92 Kosicki Waldemar
552 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW 92 Kosicki Waldemar
553 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW 92 Kosicki Waldemar
554 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW 91 Kosicki Waldemar
555 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW 92 Kosicki Waldemar
556 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW III kol 277p 93 Kosicki Waldemar
557 SKOWRONEK NORYMBERSKI NOWAK RADOSŁAW 90 Kosicki Waldemar
558 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 95 Kosicki Waldemar
559 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 95 Kosicki Waldemar
560 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 94 Kosicki Waldemar
561 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 95 Kosicki Waldemar
562 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 94 Kosicki Waldemar
563 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI ZW 96 Kosicki Waldemar
564 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI I kol 286p 95 Kosicki Waldemar
565 SKOWRONEK NORYMBERSKI NIEWADZIŁ BOGDAN MŁYNARZ Z PASAMI 94 Kosicki Waldemar
566 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM WR 95 Suski Ryszard
567 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM 95 Suski Ryszard
568 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM 94 Suski Ryszard
569 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM 94 Suski Ryszard
570 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM 94 Suski Ryszard
571 SKOWRONEK KOBURSKI FABISIAK ADAM 95 Suski Ryszard
572 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
573 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
574 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
575 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
576 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
577 STRASSER BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
578 STRASSER DOPKE ANDRZEJ NIEBIESKI ZW 95 Kanicki Krzysztof
579 STRASSER DOPKE ANDRZEJ NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
580 STRASSER DOPKE ANDRZEJ NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
581 STRASSER DOPKE ANDRZEJ NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
582 STRASSER DOPKE ANDRZEJ CZARNY I kol 282p 94 Kanicki Krzysztof
583 STRASSER DOPKE ANDRZEJ CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
584 STRASSER DOPKE ANDRZEJ CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
585 STRASSER DOPKE ANDRZEJ CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
586 STRASSER MACH WACŁAW NIEBIESKI II kol 282p 94 Kanicki Krzysztof
587 STRASSER MACH WACŁAW NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
588 STRASSER MACH WACŁAW CZARNY 94 Kanicki Krzysztof
589 STRASSER MACH WACŁAW CZARNY 94 Kanicki Krzysztof
590 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
591 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
592 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
593 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI III kol 280p 94 Kanicki Krzysztof
594 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
595 STRASSER STOBIŃSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
596 LAHORE DWULIT RAFAŁ CZARNY 92 Kanicki Krzysztof
597 LAHORE DWULIT RAFAŁ CZERWONY III kol 275p 92 Kanicki Krzysztof
598 LAHORE DWULIT RAFAŁ SREBRNY 91 Kanicki Krzysztof
599 LAHORE DWULIT RAFAŁ NIEBIESKI 91 Kanicki Krzysztof
600 LAHORE WITUSIŃSKI PATRYK CZERWONY 94 Kanicki Krzysztof
601 LAHORE WITUSIŃSKI PATRYK CZERWONY 92 Kanicki Krzysztof
602 LAHORE WITUSIŃSKI PATRYK ŻÓŁTY 92 Kanicki Krzysztof
603 LAHORE WITUSIŃSKI PATRYK ŻÓŁTY I kol 283p 94 Kanicki Krzysztof
604 LAHORE WITUSIŃSKI PATRYK SREBRNY ZW 95 Kanicki Krzysztof
605 LAHORE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY 92 Kanicki Krzysztof
606 LAHORE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY II kol 277p 93 Kanicki Krzysztof
607 LAHORE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY 92 Kanicki Krzysztof
608 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ PŁOWY BO Lis Paweł
609 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ PŁOWY 91 Lis Paweł
610 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ PŁOWY II kol 281p 95 Lis Paweł
611 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 92 Lis Paweł
612 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 94 Lis Paweł
613 KARIER ŁUKASIK KAZIMIERZ NIEBIESKI 92 Lis Paweł
614 KARIER MACH WACŁAW PŁOWY 93 Lis Paweł
615 KARIER MACH WACŁAW PŁOWY 93 Lis Paweł
616 KARIER MACH WACŁAW ŻÓŁTY 90 Lis Paweł
617 KARIER MACH WACŁAW CZARNY 92 Lis Paweł
618 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY 91 Lis Paweł
619 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY 94 Lis Paweł
620 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ NIEBIESKI 93 Lis Paweł
621 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ PŁOWY 90 Lis Paweł
622 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY 92 Lis Paweł
623 KARIER RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY 92 Lis Paweł
624 KARIER SOBIECH ADAM CZARNY 92 Lis Paweł
625 KARIER SOBIECH ADAM CZARNY 93 Lis Paweł
626 KARIER SOBIECH ADAM CZARNY 91 Lis Paweł
627 KARIER SOBIECH ADAM CZERWONY 91 Lis Paweł
628 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ 93 Lis Paweł
629 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ 92 Lis Paweł
630 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ III kol 281p 94 Lis Paweł
631 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ 94 Lis Paweł
632 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ brak Lis Paweł
633 KARIER ZMORZYŃSKI KAZIMIERZ brak Lis Paweł
634 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW CZARNY 94 Lis Paweł
635 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW CZARNY ZW 96 Lis Paweł
636 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW NIEBIESKI I kol 285p 95 Lis Paweł
637 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW BIAŁY 93 Lis Paweł
638 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW CZERWONY 92 Lis Paweł
639 KARIER GAŁĘZOWSKI STANISŁAW ŻÓŁTY 91 Lis Paweł
640 DRAGON KARNATH LECH PŁOWY 93 Lis Paweł
641 DRAGON KARNATH LECH GROCH ZW 96 Lis Paweł
642 DRAGON KARNATH LECH CZARNY I kol 283p 94 Lis Paweł
643 DRAGON KĘDZIERSKI PIOTR 93 Lis Paweł
644 DRAGON KĘDZIERSKI PIOTR III kol 279p 93 Lis Paweł
645 DRAGON KĘDZIERSKI PIOTR 93 Lis Paweł
646 DRAGON KĘDZIERSKI PIOTR 93 Lis Paweł
647 DRAGON KRUK JACEK 94 Lis Paweł
648 DRAGON KRUK JACEK II kol 283p 95 Lis Paweł
649 DRAGON KRUK JACEK 94 Lis Paweł
650 DRAGON KRUK JACEK 94 Lis Paweł
651 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM NIEBIESKI 93 Lewczyk Cezary
652 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM PŁOWY ZW 95 Lewczyk Cezary
653 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM NIEBIESKI 94 Lewczyk Cezary
654 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM PŁOWY I kol 285p 95 Lewczyk Cezary
655 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
656 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM PŁOWY 91 Lewczyk Cezary
657 LISTONOSZ POLSKI ŚCHITTENHELM ADAM NIEBIESKI 92 Lewczyk Cezary
658 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI 93 Lewczyk Cezary
659 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN CZERWONY 92 Lewczyk Cezary
660 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI II kol 285p 95 Lewczyk Cezary
661 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN PŁOWY 95 Lewczyk Cezary
662 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
663 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
664 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN PŁOWY 95 Lewczyk Cezary
665 LISTONOSZ POLSKI WALKIEWICZ JAN PŁOWY 94 Lewczyk Cezary
666 LISTONOSZ POLSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ PŁOWY 93 Lewczyk Cezary
667 LISTONOSZ POLSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ PŁOWY III kol 280p 94 Lewczyk Cezary
668 LISTONOSZ POLSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ PŁOWY 93 Lewczyk Cezary
669 LISTONOSZ POLSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ GROCH 93 Lewczyk Cezary
670 KING BROŻEK STEFAN ZW 96 Gilarski Zbigniew
671 KING BROŻEK STEFAN 94 Gilarski Zbigniew
672 KING BROŻEK STEFAN 95 Gilarski Zbigniew
673 KING BROŻEK STEFAN 95 Gilarski Zbigniew
674 KING BROŻEK STEFAN 95 Gilarski Zbigniew
675 KING BROŻEK STEFAN 94 Gilarski Zbigniew
676 KURAK MODEŃSKI KACZKOWSKI MIECZYSŁAW 94 Kanicki Krzysztof
677 KURAK MODEŃSKI KACZKOWSKI MIECZYSŁAW 92 Kanicki Krzysztof
678 KURAK MODEŃSKI KACZKOWSKI MIECZYSŁAW ZW 96 Kanicki Krzysztof
679 KURAK MODEŃSKI KACZKOWSKI MIECZYSŁAW 94 Kanicki Krzysztof
680 KURAK MODEŃSKI KWAS ROMAN brak Kanicki Krzysztof
681 KURAK MODEŃSKI KWAS ROMAN brak Kanicki Krzysztof
682 KURAK MODEŃSKI KWAS ROMAN brak Kanicki Krzysztof
683 KURAK MODEŃSKI KWAS ROMAN brak Kanicki Krzysztof
684 KURAK MODEŃSKI WĄTROBA WIKTORIA CZARNY 94 Kanicki Krzysztof
685 KURAK MODEŃSKI WĄTROBA WIKTORIA CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
686 KURAK MODEŃSKI WĄTROBA WIKTORIA CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
687 KURAK MODEŃSKI WĄTROBA WIKTORIA CZARNY 95 Kanicki Krzysztof
688 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
689 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK NIEBIESKI 94 Kanicki Krzysztof
690 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK NIEBIESKI 94 Kanicki Krzysztof
691 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK NIEBIESKI 95 Kanicki Krzysztof
692 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK GROCH 95 Kanicki Krzysztof
693 GARŁACZ POMORSKI PORAZIŃSKI MAREK GROCH 93 Kanicki Krzysztof
694 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM CZERWONY 94 Kanicki Krzysztof
695 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM CZERWONY 94 Kanicki Krzysztof
696 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
697 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
698 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM NIEBIESKI BO Kanicki Krzysztof
699 GARŁACZ POMORSKI CIESZYŃSKI ADAM BIAŁY 94 Kanicki Krzysztof
700 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY 95 Kanicki Krzysztof
701 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF CZERWONY 95 Kanicki Krzysztof
702 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF CZERWONY 95 Kanicki Krzysztof
703 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF NIEBIESKI 94 Kanicki Krzysztof
704 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF NIEBIESKI III kol 285p 95 Kanicki Krzysztof
705 GARŁACZ POMORSKI FORMELA KRZYSZTOF NIEBIESKI 95 Kanicki Krzysztof
706 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN ZW 96 Kanicki Krzysztof
707 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 93 Kanicki Krzysztof
708 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 94 Kanicki Krzysztof
709 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 93 Kanicki Krzysztof
710 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 94 Kanicki Krzysztof
711 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN II kol 285p 95 Kanicki Krzysztof
712 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 93 Kanicki Krzysztof
713 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 91 Kanicki Krzysztof
714 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 94 Kanicki Krzysztof
715 GARŁACZ POMORSKI GRUBA ROMAN 94 Kanicki Krzysztof
716 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI 95 Kanicki Krzysztof
717 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI 95 Kanicki Krzysztof
718 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI 96 Kanicki Krzysztof
719 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI I kol 289p 96 Kanicki Krzysztof
720 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI 96 Kanicki Krzysztof
721 GARŁACZ POMORSKI JĘDRZEJCZAK KRZYSZTOF NIEBIESKI ZW 97 Kanicki Krzysztof
722 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY 94 Kanicki Krzysztof
723 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY ZW 94 Kanicki Krzysztof
724 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY BO Kanicki Krzysztof
725 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY BO Kanicki Krzysztof
726 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY BO Kanicki Krzysztof
727 GARŁACZ Z NORWICH KOWALCZYK EWA BIAŁY 91 Kanicki Krzysztof
728 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY MAŁUCH ZBIGNIEW CZARNY 94 Kanicki Krzysztof
729 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY MAŁUCH ZBIGNIEW CZARNY 94 Kanicki Krzysztof
730 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY MAŁUCH ZBIGNIEW CZERWONY II kol 282p 94 Kanicki Krzysztof
731 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY MAŁUCH ZBIGNIEW CZERWONY 94 Kanicki Krzysztof
732 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WALKIEWICZ JAN ŻÓŁTY 93 Kanicki Krzysztof
733 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WALKIEWICZ JAN ŻÓŁTY III kol 279p 93 Kanicki Krzysztof
734 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WALKIEWICZ JAN CZERWONY 92 Kanicki Krzysztof
735 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WALKIEWICZ JAN KARPIATY 93 Kanicki Krzysztof
736 GARŁACZGÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY I kol 283p 94 Kanicki Krzysztof
737 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WEREUCZAK ARKADIUSZ CZERWONY 94 Kanicki Krzysztof
738 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WEREUCZAK ARKADIUSZ CZERWONY ZW 95 Kanicki Krzysztof
739 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI BIAŁOGŁOWY WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY 92 Kanicki Krzysztof
740 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY STROWICKI MACIEJ 92 Kanicki Krzysztof
741 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY STROWICKI MACIEJ 92 Kanicki Krzysztof
742 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY STROWICKI MACIEJ ZW 94 Kanicki Krzysztof
743 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY STROWICKI MACIEJ II kol 278p 92 Kanicki Krzysztof
744 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY PORAZIŃSKI MAREK 91 Kanicki Krzysztof
745 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY PORAZIŃSKI MAREK III kol 277p 93 Kanicki Krzysztof
746 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY PORAZIŃSKI MAREK 92 Kanicki Krzysztof
747 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY PORAZIŃSKI MAREK 92 Kanicki Krzysztof
748 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 93 Kanicki Krzysztof
749 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 93 Kanicki Krzysztof
750 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 93 Kanicki Krzysztof
751 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 92 Kanicki Krzysztof
752 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK BO Kanicki Krzysztof
753 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 94 Kanicki Krzysztof
754 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK I kol 281p 94 Kanicki Krzysztof
755 GARŁACZ GÓRNOŚLĄSKI KORONIATY KRUK JACEK 93 Kanicki Krzysztof
756 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY CIESZYŃSKI ADAM ŻÓŁTY BO Kanicki Krzysztof
757 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY CIESZYŃSKI ADAM ŻÓŁTY BO Kanicki Krzysztof
758 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY CIESZYŃSKI ADAM CZARNY BO Kanicki Krzysztof
759 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY CIESZYŃSKI ADAM CZARNY BO Kanicki Krzysztof
760 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY PTACH ZBIGNIEW ZW 94 Kanicki Krzysztof
761 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY PTACH ZBIGNIEW 93 Kanicki Krzysztof
762 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY PTACH ZBIGNIEW BO Kanicki Krzysztof
763 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY RICHERT HENRYK BO Kanicki Krzysztof
764 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY RICHERT HENRYK BO Kanicki Krzysztof
765 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY RICHERT HENRYK BO Kanicki Krzysztof
766 GARŁACZ SIODŁATY ŁAPCIATY RICHERT HENRYK BO Kanicki Krzysztof
767 GARŁACZ BRNEŃSKI MAGREAN WŁADYSŁAW ŻÓŁTY BO Kanicki Krzysztof
768 GARŁACZ BRNEŃSKI MAGREAN WŁADYSŁAW ŻÓŁTY 93 Kanicki Krzysztof
769 GARŁACZ BRNEŃSKI MAGREAN WŁADYSŁAW ŻÓŁTY BO Kanicki Krzysztof
770 GARŁACZ BRNEŃSKI MAGREAN WŁADYSŁAW ŻÓŁTY 93 Kanicki Krzysztof
771 STAWAK ŚLĄSKI BUJAK ANDRZEJ CZARNY ZW 94 Kanicki Krzysztof
772 STAWAK ŚLĄSKI BUJAK ANDRZEJ CZARNY I kol 281p 94 Kanicki Krzysztof
773 STAWAK ŚLĄSKI BUJAK ANDRZEJ CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
774 STAWAK ŚLĄSKI BUJAK ANDRZEJ CZARNY BO Kanicki Krzysztof
775 STAWAK ŚLĄSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 91 Kanicki Krzysztof
776 STAWAK ŚLĄSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY III kol 275P 92 Kanicki Krzysztof
777 STAWAK ŚLĄSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Kanicki Krzysztof
778 STAWAK ŚLĄSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY BO Kanicki Krzysztof
779 STAWAK ŚLĄSKI MACH WACŁAW CZARNY 93 Kanicki Krzysztof
780 STAWAK ŚLĄSKI MACH WACŁAW CZARNY II kol 279p 93 Kanicki Krzysztof
781 STAWAK ŚLĄSKI MACH WACŁAW CZERWONY 92 Kanicki Krzysztof
782 STAWAK ŚLĄSKI MACH WACŁAW CZERWONY 93 Kanicki Krzysztof
783 GARŁACZ TĘCZOWY MAŁUCH ZBIGNIEW MLECZNO-SREBRZYSTY 92 Kanicki Krzysztof
784 GARŁACZ TĘCZOWY MAŁUCH ZBIGNIEW MLECZNO-SREBRZYSTY 91 Kanicki Krzysztof
785 GARŁACZ TĘCZOWY MAŁUCH ZBIGNIEW NIEBIESKI I kol 279p 93 Kanicki Krzysztof
786 GARŁACZ TĘCZOWY MAŁUCH ZBIGNIEW NIEBIESKI ZW 94 Kanicki Krzysztof
787 GARŁACZ TĘCZOWY WALKIEWICZ JAN SREBRZYSTY 92 Kanicki Krzysztof
788 GARŁACZ TĘCZOWY WALKIEWICZ JAN SREBRZYSTY III kol 279p 94 Kanicki Krzysztof
789 GARŁACZ TĘCZOWY WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI 92 Kanicki Krzysztof
790 GARŁACZ TĘCZOWY WALKIEWICZ JAN NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
791 GARŁACZ TĘCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
792 GARŁACZ TĘCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW NIEBIESKI 93 Kanicki Krzysztof
793 GARŁACZ TĘCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW SREBRZYSTY II kol 279p 93 Kanicki Krzysztof
794 GARŁACZ TĘCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW SREBRZYSTY 93 Kanicki Krzysztof
795 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK 95 Kanicki Krzysztof
796 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK ZW 96 Kanicki Krzysztof
797 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK 89 Kanicki Krzysztof
798 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK 94 Kanicki Krzysztof
799 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK 95 Kanicki Krzysztof
800 GARŁACZ SAKSOŃSKI RICHERT HENRYK 95 Kosicki Waldemar
801 CZAJKA SAKSOŃSKA JENDRZEJEWSKI MARCIN 93 Kosicki Waldemar
802 CZAJKA SAKSOŃSKA JENDRZEJEWSKI MARCIN I kol 282p 93 Kosicki Waldemar
803 CZAJKA SAKSOŃSKA JENDRZEJEWSKI MARCIN ZW 96 Kosicki Waldemar
804 CZAJKA SAKSOŃSKA JENDRZEJEWSKI MARCIN 93 Kosicki Waldemar
805 CZAJKA SAKSOŃSKA MISICKI MAREK 91 Kosicki Waldemar
806 CZAJKA SAKSOŃSKA MISICKI MAREK III kol 275p 92 Kosicki Waldemar
807 CZAJKA SAKSOŃSKA MISICKI MAREK 92 Kosicki Waldemar
808 CZAJKA SAKSOŃSKA MISICKI MAREK 90 Kosicki Waldemar
809 CZAJKA SAKSOŃSKA SZARAFI ANDRZEJ II kol 282p 95 Kosicki Waldemar
810 CZAJKA SAKSOŃSKA SZARAFI ANDRZEJ 94 Kosicki Waldemar
811 CZAJKA SAKSOŃSKA SZARAFI ANDRZEJ 93 Kosicki Waldemar
812 CZAJKA SAKSOŃSKA SZARAFI ANDRZEJ 93 Kosicki Waldemar
813 FRANKOŃSKI TARCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW CZARNY 94 Kosicki Waldemar
814 FRANKOŃSKI TARCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW CZARNY 93 Kosicki Waldemar
815 FRANKOŃSKI TARCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW CZERWONY ZW 95 Kosicki Waldemar
816 FRANKOŃSKI TARCZOWY WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW CZERWONY I kol 282p 93 Kosicki Waldemar
817 FRANKOŃSKI TARCZOWY ŚCHITTENHELM ADAM CZERWONY 93 Kosicki Waldemar
818 FRANKOŃSKI TARCZOWY ŚCHITTENHELM ADAM CZARNY 92 Kosicki Waldemar
819 FRANKOŃSKI TARCZOWY ŚCHITTENHELM ADAM CZARNY III kol 278p 93 Kosicki Waldemar
820 FRANKOŃSKI TARCZOWY ŚCHITTENHELM ADAM CZARNY 92 Kosicki Waldemar
821 FRANKOŃSKI TARCZOWY ŚCHITTENHELM ADAM CZARNY 92 Kosicki Waldemar
822 FRANKOŃSKI TARCZOWY WALKIEWICZ JAN CZARNY 93 Kosicki Waldemar
823 FRANKOŃSKI TARCZOWY WALKIEWICZ JAN CZARNY 93 Kosicki Waldemar
824 FRANKOŃSKI TARCZOWY WALKIEWICZ JAN CZARNY 92 Kosicki Waldemar
825 FRANKOŃSKI TARCZOWY WALKIEWICZ JAN CZARNY II kol 281 95 Kosicki Waldemar
826 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
827 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
828 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOCISTY 92 Kosicki Waldemar
829 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOCISTY 93 Kosicki Waldemar
830 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOCISTY BIAŁOLOTY I kol 286p 95 Kosicki Waldemar
831 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOCISTY BIAŁOLOTY 93 Kosicki Waldemar
832 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY BIAŁOLOTY 93 Kosicki Waldemar
833 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY BIAŁOLOTY 93 Kosicki Waldemar
834 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANO NIEBIESKI 91 Kosicki Waldemar
835 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANO NIEBIESKI ZW 97 Kosicki Waldemar
836 GIL BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI BIAŁOLOTY 94 Kosicki Waldemar
837 GIL BUJAK ANDRZEJ NIEBIESKI BIAŁOLTY 93 Kosicki Waldemar
838 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
839 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
840 GIL BUJAK ANDRZEJ MIEDZIANY 94 Kosicki Waldemar
841 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOSISTY BIAŁOLOT 92 Kosicki Waldemar
842 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOSISTY BIAŁOLOT 92 Kosicki Waldemar
843 GIL BUJAK ANDRZEJ ZŁOSISTY BIAŁOLOT 91 Kosicki Waldemar
844 GIL JASZKE MARIUSZ MIEDZIANY BIAŁOLOTY 91 Kosicki Waldemar
845 GIL JASZKE MARIUSZ MIEDZIIANY 92 Kosicki Waldemar
846 GIL JASZKE MARIUSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
847 GIL JASZKE MARIUSZ MIEDZIANY 94 Kosicki Waldemar
848 GIL JASZKE MARIUSZ ZŁOCISTY 92 Kosicki Waldemar
849 GIL JASZKE MARIUSZ ZŁOCISTY 93 Kosicki Waldemar
850 GIL JASZKE MARIUSZ ZŁOCISTY II kol 283p 95 Kosicki Waldemar
851 GIL JASZKE MARIUSZ ZŁOCISTY 94 Kosicki Waldemar
852 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 94 Kosicki Waldemar
853 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
854 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
855 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 95 Kosicki Waldemar
856 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
857 GIL MASŁOWSKI BARTOSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
858 GIL MAŁUCH ZBIGNIEW ZŁOCISTY 95 Kosicki Waldemar
859 GIL MAŁUCH ZBIGNIEW ZŁOCISTY 92 Kosicki Waldemar
860 GIL MAŁUCH ZBIGNIEW ZŁOCISTY 93 Kosicki Waldemar
861 GIL MAŁUCH ZBIGNIEW ZŁOCISTY 93 Kosicki Waldemar
862 GIL MAŁUCH ZBIGNIEW ZŁOCISTY 94 Kosicki Waldemar
863 GIL WALKIEWICZ JAN MIEDZIANY 95 Kosicki Waldemar
864 GIL WALKIEWICZ JAN MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
865 GIL WALKIEWICZ JAN MIEDZIANY 95 Kosicki Waldemar
866 GIL WALKIEWICZ JAN MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
867 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY 93 Kosicki Waldemar
868 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY 95 Kosicki Waldemar
869 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY III kol 283p 95 Kosicki Waldemar
870 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
871 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY 92 Kosicki Waldemar
872 GIL WEREUCZAK ARKADIUSZ MIEDZIANY 91 Kosicki Waldemar
873 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY 94 Kosicki Waldemar
874 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY III kol 281p 94 Kosicki Waldemar
875 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR ŻÓŁTY 93 Kosicki Waldemar
876 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY 93 Kosicki Waldemar
877 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY 91 Kosicki Waldemar
878 MURZYNEK ŚLĄSKI MAZURKIEWICZ WALDEMAR CZARNY 91 Kosicki Waldemar
879 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY 92 Kosicki Waldemar
880 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY II kol 284p 94 Kosicki Waldemar
881 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ ŻÓŁTY 94 Kosicki Waldemar
882 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY 94 Kosicki Waldemar
883 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY 96 Kosicki Waldemar
884 MURZYNEK ŚLĄSKI WEREUCZAK ARKADIUSZ CZARNY 94 Kosicki Waldemar
885 MURZYNEK ŚLĄSKI WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW NIEBIESKI 94 Kosicki Waldemar
886 MURZYNEK ŚLĄSKI WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW NIEBIESKI ZW 97 Kosicki Waldemar
887 MURZYNEK ŚLĄSKI WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW NIEBIESKI I kol 286p 94 Kosicki Waldemar
888 MURZYNEK ŚLĄSKI WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW CZARNY 95 Kosicki Waldemar
889 MURZYNEK ŚLĄSKI WYSZOMIRSKI ZDZISŁAW ŻÓŁTY 94 Kosicki Waldemar
890 TURKOT BUCHARSKI BORKOWSKI TOMASZ 93 Suski Ryszard
891 TURKOT BUCHARSKI BORKOWSKI TOMASZ III kol 283p 94 Suski Ryszard
892 TURKOT BUCHARSKI BORKOWSKI TOMASZ 94 Suski Ryszard
893 TURKOT BUCHARSKI BORKOWSKI TOMASZ 95 Suski Ryszard
894 TURKOT BUCHARSKI CIESZYŃSKI ADAM 95 Suski Ryszard
895 TURKOT BUCHARSKI CIESZYŃSKI ADAM II kol 286p 95 Suski Ryszard
896 TURKOT BUCHARSKI CIESZYŃSKI ADAM 94 Suski Ryszard
897 TURKOT BUCHARSKI CIESZYŃSKI ADAM 96 Suski Ryszard
898 TURKOT BUCHARSKI PTACH ZBIGNIEW 95 Suski Ryszard
899 TURKOT BUCHARSKI PTACH ZBIGNIEW 94 Suski Ryszard
900 TURKOT BUCHARSKI PTACH ZBIGNIEW 95 Suski Ryszard
901 TURKOT BUCHARSKI RICHERT HENRYK I kol 286p 95 Suski Ryszard
902 TURKOT BUCHARSKI RICHERT HENRYK ZW 96 Suski Ryszard
903 TURKOT BUCHARSKI RICHERT HENRYK 94 Suski Ryszard
904 TURKOT BUCHARSKI RICHERT HENRYK 94 Suski Ryszard
905 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA 94 Suski Ryszard
906 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA 93 Suski Ryszard
907 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA ZW 96 Suski Ryszard
908 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA 94 Suski Ryszard
909 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA 94 Suski Ryszard
910 TURKOT VONKLANDZKI WALTER KATARZYNA 93 Suski Ryszard
911 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 89 Suski Ryszard
912 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Suski Ryszard
913 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Suski Ryszard
914 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI KOSZELAK ADAM CZERWONY 92 Suski Ryszard
915 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA 94 Suski Ryszard
916 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA ZW 95 Suski Ryszard
917 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA I kol 284p 94 Suski Ryszard
918 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA 94 Suski Ryszard
919 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA 93 Suski Ryszard
920 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI NOWAK HANNA 95 Suski Ryszard
921 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM BIAŁY 94 Suski Ryszard
922 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM BIAŁY 93 Suski Ryszard
923 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM CZERWONY 93 Suski Ryszard
924 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM ŻÓŁTY II kol 282p 94 Suski Ryszard
925 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM TIGER 93 Suski Ryszard
926 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI ŚCHITTENHELM ADAM TIGER 94 Suski Ryszard
927 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY 93 Suski Ryszard
928 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI STANISŁAW ŻÓŁTY 94 Suski Ryszard
929 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI STANISŁAW TIGER 94 Suski Ryszard
930 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 93 Suski Ryszard
931 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI PATRYK CZERWONY III kol 281p 95 Suski Ryszard
932 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI PATRYK ŻÓŁTY 93 Suski Ryszard
933 KAPUCYN STAROHOLENDERSKI WITUSIŃSKI PATRYK ŻÓŁTY 93 Suski Ryszard
934 LOCZEK WALTER DARIUSZ 93 Kosicki Waldemar
935 LOCZEK WALTER DARIUSZ 93 Kosicki Waldemar
936 LOCZEK WALTER DARIUSZ 92 Kosicki Waldemar
937 LOCZEK WALTER DARIUSZ 93 Kosicki Waldemar
938 LOCZEK WALTER DARIUSZ 94 Kosicki Waldemar
939 LOCZEK WALTER DARIUSZ 94 Kosicki Waldemar
940 LOCZEK WALTER KATARZYNA 94 Kosicki Waldemar
941 LOCZEK WALTER KATARZYNA 94 Kosicki Waldemar
942 LOCZEK WALTER KATARZYNA ZW 97 Kosicki Waldemar
943 LOCZEK WALTER KATARZYNA 94 Kosicki Waldemar
944 LOCZEK WALTER KATARZYNA 93 Kosicki Waldemar
945 LOCZEK WALTER KATARZYNA 96 Kosicki Waldemar
946 LOCZEK WĄTROBA WIKTORIA CZARNY brak Kosicki Waldemar
947 LOCZEK WĄTROBA WIKTORIA CZARNY brak Kosicki Waldemar
948 LOCZEK WĄTROBA WIKTORIA CZARNY brak Kosicki Waldemar
949 LOCZEK WĄTROBA WIKTORIA CZARNY brak Kosicki Waldemar
950 PAWIK BORKOWSKI TOMASZ CZARNY III kol 277p 93 Rogowski Ireneusz
951 PAWIK BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 91 Rogowski Ireneusz
952 PAWIK BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 92 Rogowski Ireneusz
953 PAWIK BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 92 Rogowski Ireneusz
954 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY 93 Rogowski Ireneusz
955 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY 93 Rogowski Ireneusz
956 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY II kol 281P 94 Rogowski Ireneusz
957 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY 92 Rogowski Ireneusz
958 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF BIAŁY 91 Rogowski Ireneusz
959 PAWIK FORMELA KRZYSZTOF GROCH 94 Rogowski Ireneusz
960 PAWIK PTACH ZBIGNIEW 91 Rogowski Ireneusz
961 PAWIK PTACH ZBIGNIEW I kol 281p 94 Rogowski Ireneusz
962 PAWIK PTACH ZBIGNIEW ZW 96 Rogowski Ireneusz
963 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 92 Rogowski Ireneusz
964 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 94 Rogowski Ireneusz
965 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 94 Rogowski Ireneusz
966 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 93 Rogowski Ireneusz
967 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 92 Rogowski Ireneusz
968 PAWIK INDYJSKI BORKOWSKI TOMASZ SREBRNY 93 Rogowski Ireneusz
969 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ NIEBIESKI 94 Rogowski Ireneusz
970 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ NIEBIESKI 93 Rogowski Ireneusz
971 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ SREBRNY 95 Rogowski Ireneusz
972 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ SREBRNY 91 Rogowski Ireneusz
973 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ SREBRNY ZW 96 Rogowski Ireneusz
974 PAWIK INDYJSKI ZIENKOWICZ TADEUSZ BIAŁY 90 Rogowski Ireneusz
975 PERUKARZ CIESZYŃSKI ADAM ZW 96 Rogowski Ireneusz
976 PERUKARZ CIESZYŃSKI ADAM I kol 282p 93 Rogowski Ireneusz
977 PERUKARZ CIESZYŃSKI ADAM 93 Rogowski Ireneusz
978 PERUKARZ CIESZYŃSKI ADAM 91 Rogowski Ireneusz
979 PERUKARZ KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ PSTRY 90 Rogowski Ireneusz
980 PERUKARZ KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ PSTRY 89 Rogowski Ireneusz
981 PERUKARZ KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ PSTRY 90 Rogowski Ireneusz
982 PERUKARZ KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ PSTRY 91 Rogowski Ireneusz
983 PERUKARZ PTACH ZBIGNIEW 92 Rogowski Ireneusz
984 PERUKARZ PTACH ZBIGNIEW 94 Rogowski Ireneusz
985 PERUKARZ PTACH ZBIGNIEW II kol 280p 93 Rogowski Ireneusz
986 PERUKARZ RICHERT HENRYK 93 Rogowski Ireneusz
987 PERUKARZ RICHERT HENRYK 92 Rogowski Ireneusz
988 PERUKARZ RICHERT HENRYK 91 Rogowski Ireneusz
989 PERUKARZ RICHERT HENRYK 91 Rogowski Ireneusz
990 PERUKARZ RICHERT HENRYK III kol 279p 94 Rogowski Ireneusz
991 PERUKARZ RICHERT HENRYK 92 Rogowski Ireneusz
992 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN BRĄZOWY ZW 96 Lewczyk Cezary
993 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN BRĄZOWY 94 Lewczyk Cezary
994 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN CZARNY 92 Lewczyk Cezary
995 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN CZARNY 89 Lewczyk Cezary
996 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN CZERWONY 91 Lewczyk Cezary
997 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA JARZĄBEK MARIAN CZERWONY 93 Lewczyk Cezary
998 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA SZABŁOWSKI HENRYK 91 Lewczyk Cezary
999 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA SZABŁOWSKI HENRYK 93 Lewczyk Cezary
1000 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA SZABŁOWSKI HENRYK 91 Lewczyk Cezary
1001 MEWKA ORIENTALNA BLONDYNETA SZABŁOWSKI HENRYK 92 Lewczyk Cezary
1002 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM BO Lewczyk Cezary
1003 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM WR 94 Lewczyk Cezary
1004 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM 92 Lewczyk Cezary
1005 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM 92 Lewczyk Cezary
1006 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM 91 Lewczyk Cezary
1007 MEWKA ORIENTALNA FABISIAK ADAM 92 Lewczyk Cezary
1008 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK CZERWONY 94 Lewczyk Cezary
1009 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK CZERWONY ZW 96 Lewczyk Cezary
1010 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK GROCH I kol 286p 94 Lewczyk Cezary
1011 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK ŻÓŁTY 95 Lewczyk Cezary
1012 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK ŻÓŁTY 94 Lewczyk Cezary
1013 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK JACEK ŻÓŁTY 95 Lewczyk Cezary
1014 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK ŁUKASZ CZERWONY 95 Lewczyk Cezary
1015 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK ŁUKASZ NIEBIESKI 92 Lewczyk Cezary
1016 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY III kol 281p 94 Lewczyk Cezary
1017 MEWKA POLSKA MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY 92 Lewczyk Cezary
1018 MEWKA POLSKA RADOMSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1019 MEWKA POLSKA RADOMSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1020 MEWKA POLSKA RADOMSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 91 Lewczyk Cezary
1021 MEWKA POLSKA RADOMSKI KRZYSZTOF ŻÓŁTY 91 Lewczyk Cezary
1022 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1023 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 92 Lewczyk Cezary
1024 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1025 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1026 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY II kol 283p 95 Lewczyk Cezary
1027 MEWKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 95 Lewczyk Cezary
1028 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KĘDZIERSKI PIOTR 94 Ratajczak Sławomir
1029 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KĘDZIERSKI PIOTR ZW 96 Ratajczak Sławomir
1030 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KĘDZIERSKI PIOTR I kol 284p 94 Ratajczak Sławomir
1031 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KĘDZIERSKI PIOTR 92 Ratajczak Sławomir
1032 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN 92 Ratajczak Sławomir
1033 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN 92 Ratajczak Sławomir
1034 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN 93 Ratajczak Sławomir
1035 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN II kol 280p 95 Ratajczak Sławomir
1036 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN 92 Ratajczak Sławomir
1037 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY KREFT MARIAN BO Ratajczak Sławomir
1038 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY LIPKA ADAM 91 Ratajczak Sławomir
1039 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY LIPKA ADAM BO Ratajczak Sławomir
1040 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY LIPKA ADAM 90 Ratajczak Sławomir
1041 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY LIPKA ADAM 92 Ratajczak Sławomir
1042 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN 92 Ratajczak Sławomir
1043 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN 92 Ratajczak Sławomir
1044 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN 91 Ratajczak Sławomir
1045 DOLNOŚLĄSKI BIAŁY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN III kol 277p 93 Ratajczak Sławomir
1046 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW 95 Cierpiałowski Robert
1047 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW 92 Cierpiałowski Robert
1048 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW 95 Cierpiałowski Robert
1049 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW 95 Cierpiałowski Robert
1050 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW ZW 96 Cierpiałowski Robert
1051 GRZYWACZ PERMSKI JAGIEŁŁO STANISŁAW 94 Cierpiałowski Robert
1052 SROKA POLSKA KRAKOWSKA JANKOWSKI JAN CZERWONY 91 Suski Ryszard
1053 SROKA POLSKA KRAKOWSKA JANKOWSKI JAN CZERWONY 91 Suski Ryszard
1054 SROKA POLSKA KRAKOWSKA JANKOWSKI JAN CZARNY 91 Suski Ryszard
1055 SROKA POLSKA KRAKOWSKA JANKOWSKI JAN CZARNY 89 Suski Ryszard
1056 SROKA POLSKA KRAKOWSKA KACZOROWSKI RYSZARD 92 Suski Ryszard
1057 SROKA POLSKA KRAKOWSKA KACZOROWSKI RYSZARD 92 Suski Ryszard
1058 SROKA POLSKA KRAKOWSKA KACZOROWSKI RYSZARD II kol 277p 93 Suski Ryszard
1059 SROKA POLSKA KRAKOWSKA KACZOROWSKI RYSZARD 92 Suski Ryszard
1060 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1061 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY I kol 277p 93 Suski Ryszard
1062 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1063 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 92 Suski Ryszard
1064 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 89 Suski Ryszard
1065 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZERWONY 88 Suski Ryszard
1066 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 89 Suski Ryszard
1067 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ NIEBIESKI 89 Suski Ryszard
1068 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ ŻÓŁTY 90 Suski Ryszard
1069 SROKA POLSKA KRAKOWSKA STRZELKOWSKI TOMASZ ŻÓŁTY 91 Suski Ryszard
1070 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1071 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 91 Suski Ryszard
1072 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZARNY 91 Suski Ryszard
1073 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZERWONY 90 Suski Ryszard
1074 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZERWONY WR 93 Suski Ryszard
1075 SROKA POLSKA KRAKOWSKA ZIENKOWICZ TADEUSZ CZERWONY 89 Suski Ryszard
1076 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZERWONY 90 Suski Ryszard
1077 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZERWONY 91 Suski Ryszard
1078 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZERWONY 90 Suski Ryszard
1079 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZERWONY 90 Suski Ryszard
1080 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZARNY II kol 277p 93 Suski Ryszard
1081 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1082 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1083 SROKA POLSKA KRAKOWSKA CZERWIŃSKI GRZEGORZ CZARNY 92 Suski Ryszard
1084 KRYMKA POLSKA JANKOWSKI JAN ŻÓŁTY 91 Ratajczak Sławomir
1085 KRYMKA POLSKA JANKOWSKI JAN CZARNY III kol 276p 90 Ratajczak Sławomir
1086 KRYMKA POLSKA JANKOWSKI JAN CZERWONY ZW 94 Ratajczak Sławomir
1087 KRYMKA POLSKA JANKOWSKI JAN NIEBIESKI 91 Ratajczak Sławomir
1088 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ ŻÓŁTY 91 Ratajczak Sławomir
1089 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1090 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ ŻÓŁTY 88 Ratajczak Sławomir
1091 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ CZARNY 90 Ratajczak Sławomir
1092 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ CZARNY I kol 279p 93 Ratajczak Sławomir
1093 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ CZARNY 91 Ratajczak Sławomir
1094 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ ŻÓŁTY 91 Ratajczak Sławomir
1095 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1096 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ CZARNY 92 Ratajczak Sławomir
1097 KRYMKA POLSKA JASZKE MARIUSZ CZARNY 92 Ratajczak Sławomir
1098 KRYMKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1099 KRYMKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY II kol 278p 93 Ratajczak Sławomir
1100 KRYMKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN CZERWONY 92 Ratajczak Sławomir
1101 KRYMKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN CZERWONY 91 Ratajczak Sławomir
1102 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 92 Jegliński Stefan
1103 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 92 Jegliński Stefan
1104 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 92 Jegliński Stefan
1105 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT III kol 282p 93 Jegliński Stefan
1106 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 93 Jegliński Stefan
1107 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 93 Jegliński Stefan
1108 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 94 Jegliński Stefan
1109 KRYMKA BIAŁOSTOCKA MIĘTEK ALBERT 95 Jegliński Stefan
1110 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY 92 Jegliński Stefan
1111 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY I kol 286p 94 Jegliński Stefan
1112 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY 96 Jegliński Stefan
1113 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY 94 Jegliński Stefan
1114 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY 95 Jegliński Stefan
1115 KRYMKA BIAŁOSTOCKA RADOMSKI KRZYSZTOF CZARNY 95 Jegliński Stefan
1116 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1117 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 95 Jegliński Stefan
1118 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1119 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY ZW 96 Jegliński Stefan
1120 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY II kol 285p 94 Jegliński Stefan
1121 KRYMKA BIAŁOSTOCKA TRUSZKOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1122 KRYMKA BIAŁOSTOCKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Jegliński Stefan
1123 KRYMKA BIAŁOSTOCKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 92 Jegliński Stefan
1124 KRYMKA BIAŁOSTOCKA WARAKOMSKI BOGDAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1125 KRYMKA BIAŁOSTOCKA WARAKOMSKI BOGDAN CZERWONY 93 Jegliński Stefan
1126 KRYMKA BIAŁOSTOCKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 92 Jegliński Stefan
1127 KRYMKA BIAŁOSTOCKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 92 Jegliński Stefan
1128 KRYMKA BIAŁOSTOCKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1129 KRYMKA BIAŁOSTOCKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1130 KURSKI WYSOKOLOTNY SALMANOWICZ ZBIGNIEW 93 Cierpiałowski Robert
1131 KURSKI WYSOKOLOTNY SALMANOWICZ ZBIGNIEW 93 Cierpiałowski Robert
1132 KURSKI WYSOKOLOTNY SALMANOWICZ ZBIGNIEW 90 Cierpiałowski Robert
1133 KURSKI WYSOKOLOTNY JAGIEŁŁO STANISŁAW ZW 96 Cierpiałowski Robert
1134 KURSKI WYSOKOLOTNY JAGIEŁŁO STANISŁAW 93 Cierpiałowski Robert
1135 KURSKI WYSOKOLOTNY JAGIEŁŁO STANISŁAW 94 Cierpiałowski Robert
1136 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW 91 Cierpiałowski Robert
1137 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW 95 Cierpiałowski Robert
1138 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW 92 Cierpiałowski Robert
1139 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW ZW 97 Cierpiałowski Robert
1140 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW 96 Cierpiałowski Robert
1141 MIKOŁAJEWSKI SALMANOWICZ ZBIGNIEW 95 Cierpiałowski Robert
1142 MAŚCIUCH POLSKI PAŻDZIORNY JAN ŻÓŁTY BO Lewczyk Cezary
1143 MAŚCIUCH POLSKI PAŻDZIORNY JAN ŻÓŁTY BO Lewczyk Cezary
1144 MAŚCIUCH POLSKI PAŻDZIORNY JAN ŻÓŁTY BO Lewczyk Cezary
1145 KRÓTKODZIOBY POLSKI STALUCH CZERWIŃSKI GRZEGORZ 92 Lewczyk Cezary
1146 KRÓTKODZIOBY POLSKI STALUCH CZERWIŃSKI GRZEGORZ 93 Lewczyk Cezary
1147 KRÓTKODZIOBY POLSKI STALUCH CZERWIŃSKI GRZEGORZ 92 Lewczyk Cezary
1148 KRÓTKODZIOBY POLSKI STALUCH CZERWIŃSKI GRZEGORZ 92 Lewczyk Cezary
1149 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KALINOWSKI SZYMON CZERWONY ZW 95 Lewczyk Cezary
1150 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KALINOWSKI SZYMON CZERWONY II kol 282p 94 Lewczyk Cezary
1151 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KALINOWSKI SZYMON CZARNY 91 Lewczyk Cezary
1152 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KALINOWSKI SZYMON CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1153 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KASSIN KRZYSZTOF CZARNY 92 Lewczyk Cezary
1154 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KASSIN KRZYSZTOF CZARNY 92 Lewczyk Cezary
1155 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KASSIN KRZYSZTOF KAWOWY 93 Lewczyk Cezary
1156 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY KASSIN KRZYSZTOF CZERWONY 89 Lewczyk Cezary
1157 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 92 Lewczyk Cezary
1158 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 94 Lewczyk Cezary
1159 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY 94 Lewczyk Cezary
1160 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WDOWCZYK PAWEŁ CZERWONY I kol 283p 95 Lewczyk Cezary
1161 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1162 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WRÓBEL SŁAWOMIR CZARNY 92 Lewczyk Cezary
1163 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WRÓBEL SŁAWOMIR CZERWONY 92 Lewczyk Cezary
1164 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WRÓBEL SŁAWOMIR CZERWONY 93 Lewczyk Cezary
1165 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY WRÓBEL SŁAWOMIR BIAŁY BO Lewczyk Cezary
1166 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 91 Lewczyk Cezary
1167 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 89 Lewczyk Cezary
1168 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY III kol 281p 95 Lewczyk Cezary
1169 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY 93 Lewczyk Cezary
1170 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1171 MAŚCIUCH POLSKI KORONIATY ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1172 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY ZW 94 Lewczyk Cezary
1173 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1174 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1175 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 92 Lewczyk Cezary
1176 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY 91 Lewczyk Cezary
1177 MAŚCIUCH BUDAPESZTAŃSKI KRÓTKO DZIOBY ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY 93 Lewczyk Cezary
1178 MOTYL WARSZAWSKI JANKOWSKI JAN CZARNY 95 Jegliński Stefan
1179 MOTYL WARSZAWSKI JANKOWSKI JAN CZARNY II kol 284P 95 Jegliński Stefan
1180 MOTYL WARSZAWSKI JANKOWSKI JAN ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1181 MOTYL WARSZAWSKI JANKOWSKI JAN CZERWONY 94 Jegliński Stefan
1182 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON ŻÓŁTY 95 Jegliński Stefan
1183 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON CZERWONY I kol 285p 95 Jegliński Stefan
1184 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON CZARNY 95 Jegliński Stefan
1185 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON CZARNY 94 Jegliński Stefan
1186 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON CZERWONY 94 Jegliński Stefan
1187 MOTYL WARSZAWSKI KALINOWSKI SZYMON ŻÓŁTY 95 Jegliński Stefan
1188 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 94 Jegliński Stefan
1189 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 94 Jegliński Stefan
1190 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 93 Jegliński Stefan
1191 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 94 Jegliński Stefan
1192 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 93 Jegliński Stefan
1193 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 94 Jegliński Stefan
1194 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 93 Jegliński Stefan
1195 MOTYL WARSZAWSKI MIĘTEK ALBERT 95 Jegliński Stefan
1196 MOTYL WARSZAWSKI ORŁOWSKI HENRYK 92 Jegliński Stefan
1197 MOTYL WARSZAWSKI ORŁOWSKI HENRYK 95 Jegliński Stefan
1198 MOTYL WARSZAWSKI ORŁOWSKI HENRYK 92 Jegliński Stefan
1199 MOTYL WARSZAWSKI ORŁOWSKI HENRYK 93 Jegliński Stefan
1200 MOTYL WARSZAWSKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 92 Jegliński Stefan
1201 MOTYL WARSZAWSKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 92 Jegliński Stefan
1202 MOTYL WARSZAWSKI WARAKOMSKI BOGDAN CZARNY ZW 96 Jegliński Stefan
1203 MOTYL WARSZAWSKI WARAKOMSKI BOGDAN KAWOWY 93 Jegliński Stefan
1204 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONY 91 Jegliński Stefan
1205 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONY 90 Jegliński Stefan
1206 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONY 91 Jegliński Stefan
1207 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1208 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZARNY 94 Jegliński Stefan
1209 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZARNY III kol 283p 95 Jegliński Stefan
1210 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZARNY 94 Jegliński Stefan
1211 MOTYL WARSZAWSKI NIEWADZIŁ BOGDAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1212 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD CZARNY 91 Cierpiałowski Robert
1213 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD CZARNY 91 Cierpiałowski Robert
1214 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD CZARNY 91 Cierpiałowski Robert
1215 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD ŻÓŁTY ZW 95 Cierpiałowski Robert
1216 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD CZARNY 89 Cierpiałowski Robert
1217 AKKERMAŃSKI RADTKE GERHARD CZARNY 90 Cierpiałowski Robert
1218 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI ZW 97 Lewczyk Cezary
1219 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
1220 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
1221 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
1222 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI 95 Lewczyk Cezary
1223 ASTRACHAŃSKI LOTNY RADTKE GERHARD NIEBIESKI 96 Lewczyk Cezary
1224 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 92 Tarnówka Zbigniew
1225 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 92,5 Tarnówka Zbigniew
1226 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 92,5 Tarnówka Zbigniew
1227 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 90 Tarnówka Zbigniew
1228 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 89 Tarnówka Zbigniew
1229 SROKA ŁOWICKA FABISIAK ADAM 91 Tarnówka Zbigniew
1230 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM 90 Suski Ryszard
1231 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM 93 Suski Ryszard
1232 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM 91 Suski Ryszard
1233 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM ZW 95 Suski Ryszard
1234 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM 94 Suski Ryszard
1235 SROKA NIEMIECKA FABISIAK ADAM 93 Suski Ryszard
1236 SROCZKA POLSKA JANKOWSKI JAN ŻÓŁTY 95 Lewczyk Cezary
1237 SROCZKA POLSKA JANKOWSKI JAN ŻÓŁTY 94 Lewczyk Cezary
1238 SROCZKA POLSKA JANKOWSKI JAN CZERWONY I kol 284p 95 Lewczyk Cezary
1239 SROCZKA POLSKA JANKOWSKI JAN CZERWONY 94 Lewczyk Cezary
1240 SROCZKA POLSKA STRZELKOWSKI TOMASZ ŻÓŁTY 94 Lewczyk Cezary
1241 SROCZKA POLSKA STRZELKOWSKI TOMASZ ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1242 SROCZKA POLSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 91 Lewczyk Cezary
1243 SROCZKA POLSKA STRZELKOWSKI TOMASZ CZARNY 91 Lewczyk Cezary
1244 SROCZKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1245 SROCZKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY ZW 95 Lewczyk Cezary
1246 SROCZKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY I kol 281p 93 Lewczyk Cezary
1247 SROCZKA POLSKA WARAKOMSKI BOGDAN KAWOWY 93 Lewczyk Cezary
1248 SROCZKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1249 SROCZKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY III kol 281p 95 Lewczyk Cezary
1250 SROCZKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Lewczyk Cezary
1251 SROCZKA POLSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1252 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER MUCHOWSKI CEZARY 93 Ratajczak Sławomir
1253 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER MUCHOWSKI CEZARY II kol 276p 91 Ratajczak Sławomir
1254 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER MUCHOWSKI CEZARY 91 Ratajczak Sławomir
1255 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER MUCHOWSKI CEZARY 92 Ratajczak Sławomir
1256 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW 92 Ratajczak Sławomir
1257 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW ZW 94 Ratajczak Sławomir
1258 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW I kol 278p 92 Ratajczak Sławomir
1259 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STYCZYŃSKI WŁADYSŁAW 91 Ratajczak Sławomir
1260 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STRZELKOWSKI TOMASZ 92 Ratajczak Sławomir
1261 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STRZELKOWSKI TOMASZ 91 Ratajczak Sławomir
1262 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STRZELKOWSKI TOMASZ III kol 275p 91 Ratajczak Sławomir
1263 PLĄSACZ STARONADWIŚLAŃSKI ALTSTAMER STRZELKOWSKI TOMASZ 92 Ratajczak Sławomir
1264 WYWROTEK MAZURSKI JANKOWSKI JAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1265 WYWROTEK MAZURSKI JANKOWSKI JAN CZARNY 91 Jegliński Stefan
1266 WYWROTEK MAZURSKI JANKOWSKI JAN CZARNY 92 Jegliński Stefan
1267 WYWROTEK MAZURSKI JANKOWSKI JAN CZARNY 94 Jegliński Stefan
1268 WYWROTEK MAZURSKI KALINOWSKI SZYMON ŻÓŁTY ZW 96 Jegliński Stefan
1269 WYWROTEK MAZURSKI KALINOWSKI SZYMON ŻÓŁTY I kol 286p 95 Jegliński Stefan
1270 WYWROTEK MAZURSKI KALINOWSKI SZYMON CZERWONY 95 Jegliński Stefan
1271 WYWROTEK MAZURSKI KALINOWSKI SZYMON CZERWONY 95 Jegliński Stefan
1272 WYWROTEK MAZURSKI MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1273 WYWROTEK MAZURSKI MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY 95 Jegliński Stefan
1274 WYWROTEK MAZURSKI MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY II kol 285p 96 Jegliński Stefan
1275 WYWROTEK MAZURSKI MŁYNARCZYK ŁUKASZ ŻÓŁTY 93 Jegliński Stefan
1276 WYWROTEK MAZURSKI ORŁOWSKI HENRYK 92 Jegliński Stefan
1277 WYWROTEK MAZURSKI ORŁOWSKI HENRYK 91 Jegliński Stefan
1278 WYWROTEK MAZURSKI ORŁOWSKI HENRYK 92 Jegliński Stefan
1279 WYWROTEK MAZURSKI ORŁOWSKI HENRYK 95 Jegliński Stefan
1280 WYWROTEK MAZURSKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1281 WYWROTEK MAZURSKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY III kol 281p 94 Jegliński Stefan
1282 WYWROTEK MAZURSKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Jegliński Stefan
1283 WYWROTEK MAZURSKI WARAKOMSKI BOGDAN KAWOWY 93 Jegliński Stefan
1284 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1285 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Jegliński Stefan
1286 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 94 Jegliński Stefan
1287 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN ŻÓŁTY 93 Jegliński Stefan
1288 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY 93 Jegliński Stefan
1289 WYWROTEK MAZURSKI ZACHARCZUK MARIAN CZERWONY 89 Jegliński Stefan
1290 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI PATKAUSKAS STASYS BIAŁY 93 Ratajczak Sławomir
1291 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI PATKAUSKAS STASYS NIEBIESKI 92 Ratajczak Sławomir
1292 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI PATKAUSKAS STASYS CZARNY II kol 278p 92 Ratajczak Sławomir
1293 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI PATKAUSKAS STASYS ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1294 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR ŻÓŁTY 91 Ratajczak Sławomir
1295 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR ŻÓŁTY III kol 276p 92 Ratajczak Sławomir
1296 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR ŻÓŁTY 92 Ratajczak Sławomir
1297 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR ŻÓŁTY 92 Ratajczak Sławomir
1298 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN 91 Ratajczak Sławomir
1299 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN 93 Ratajczak Sławomir
1300 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN 92 Ratajczak Sławomir
1301 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN I kol 280p 93 Ratajczak Sławomir
1302 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN ZW 94 Ratajczak Sławomir
1303 WYWROTEK WSCHODNIO-PRUSKI ZACHARCZUK MARIAN 91 Ratajczak Sławomir
1304 MOOKEE WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY III kol 277p 94 Cierpiałowski Robert
1305 MOOKEE WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY 92 Cierpiałowski Robert
1306 MOOKEE WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY BO Cierpiałowski Robert
1307 MOOKEE WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY 91 Cierpiałowski Robert
1308 MOOKEE WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 93 Cierpiałowski Robert
1309 MOOKEE WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY II kol 282p 95 Cierpiałowski Robert
1310 MOOKEE WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 93 Cierpiałowski Robert
1311 MOOKEE WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 94 Cierpiałowski Robert
1312 MOOKEE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY I kol 282p 94 Cierpiałowski Robert
1313 MOOKEE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY 92 Cierpiałowski Robert
1314 MOOKEE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY ZW 96 Cierpiałowski Robert
1315 MOOKEE ZABIELSKI KRZYSZTOF CZARNY brak Cierpiałowski Robert
1316 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS CZARNY 94 Suski Ryszard
1317 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS CZARNY 95 Suski Ryszard
1318 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS NIEBIESKI ZW 95 Suski Ryszard
1319 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS NIEBIESKI 94 Suski Ryszard
1320 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS PŁOWY 94 Suski Ryszard
1321 MNISZKA KIJOWSKA PATKAUSKAS STASYS PŁOWY 94 Suski Ryszard
1322 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 93 Ratajczak Sławomir
1323 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY ZW 94 Ratajczak Sławomir
1324 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 93 Ratajczak Sławomir
1325 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 92 Ratajczak Sławomir
1326 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 91 Ratajczak Sławomir
1327 STRALSUNDZKI KŁOSIŃSKI KAZIMIERZ BIAŁY 91 Ratajczak Sławomir
1328 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Cierpiałowski Robert
1329 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY ZW 96 Cierpiałowski Robert
1330 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 92 Cierpiałowski Robert
1331 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN CZARNY 95 Cierpiałowski Robert
1332 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN CZARNY 94 Cierpiałowski Robert
1333 ORLIK BIAŁOSTOCKI WARAKOMSKI BOGDAN CZARNY 94 Cierpiałowski Robert
1334 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1335 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD III kol 273p 91 Jegliński Stefan
1336 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1337 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1338 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KACZOROWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1339 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1340 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KACZOROWSKI RYSZARD WR 93 Jegliński Stefan
1341 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KACZOROWSKI RYSZARD II kol 276p 92 Jegliński Stefan
1342 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 91 Jegliński Stefan
1343 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 92 Jegliński Stefan
1344 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY I kol 277p 93 Jegliński Stefan
1345 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 89 Jegliński Stefan
1346 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 90 Jegliński Stefan
1347 PDL BIAŁY CZARNODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 92 Jegliński Stefan
1348 PDL BIAŁY BIAŁODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 90 Jegliński Stefan
1349 PDL BIAŁY BIAŁODZIOBY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 93 Jegliński Stefan
1350 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1351 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1352 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1353 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1354 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1355 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD BO Tarnówka Zbigniew
1356 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1357 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 92 Tarnówka Zbigniew
1358 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 92,5 Tarnówka Zbigniew
1359 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 92,5 Tarnówka Zbigniew
1360 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1361 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1362 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1363 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 92 Tarnówka Zbigniew
1364 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1365 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1366 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 91 Tarnówka Zbigniew
1367 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD III kol 279,5p 92,5 Tarnówka Zbigniew
1368 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 93 Tarnówka Zbigniew
1369 PDL SREBRNIAK BIELAWSKI RYSZARD 94 Tarnówka Zbigniew
1370 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 93,5 Tarnówka Zbigniew
1371 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ I kol 285p 92 Tarnówka Zbigniew
1372 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ ZW 94,5 Tarnówka Zbigniew
1373 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 95 Tarnówka Zbigniew
1374 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 95,5 Tarnówka Zbigniew
1375 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 93 Tarnówka Zbigniew
1376 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 91 Tarnówka Zbigniew
1377 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 92 Tarnówka Zbigniew
1378 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 94 Tarnówka Zbigniew
1379 PDL SREBRNIAK DOLATA ANDRZEJ 92 Tarnówka Zbigniew
1380 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 93 Tarnówka Zbigniew
1381 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 93,5 Tarnówka Zbigniew
1382 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 90 Tarnówka Zbigniew
1383 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 92 Tarnówka Zbigniew
1384 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR II kol 281p 91,5 Tarnówka Zbigniew
1385 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 92 Tarnówka Zbigniew
1386 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 94,5 Tarnówka Zbigniew
1387 PDL SREBRNIAK HONEK WALDEMAR 91,5 Tarnówka Zbigniew
1388 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1389 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1390 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 91,5 Tarnówka Zbigniew
1391 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 92 Tarnówka Zbigniew
1392 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 89 Tarnówka Zbigniew
1393 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 92 Tarnówka Zbigniew
1394 PDL SREBRNIAK KACZOROWSKI RYSZARD 93 Tarnówka Zbigniew
1395 PDL SREBRNIAK MIKOŁAJCZUK JAN brak Tarnówka Zbigniew
1396 PDL SREBRNIAK MIKOŁAJCZUK JAN brak Tarnówka Zbigniew
1397 PDL SREBRNIAK MIKOŁAJCZUK JAN brak Tarnówka Zbigniew
1398 PDL SREBRNIAK MIKOŁAJCZUK JAN brak Tarnówka Zbigniew
1399 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 93 Tarnówka Zbigniew
1400 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 91 Tarnówka Zbigniew
1401 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 92,5 Tarnówka Zbigniew
1402 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 93 Tarnówka Zbigniew
1403 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 92 Tarnówka Zbigniew
1404 PDL SREBRNIAK MIĘTEK ALBERT 91 Tarnówka Zbigniew
1405 PDL SREBRNIAK PRZYBYSZ JAROSŁAW 92 Tarnówka Zbigniew
1406 PDL SREBRNIAK PRZYBYSZ JAROSŁAW 93,5 Tarnówka Zbigniew
1407 PDL SREBRNIAK PRZYBYSZ JAROSŁAW 93,5 Tarnówka Zbigniew
1408 PDL SREBRNIAK PRZYBYSZ JAROSŁAW 92,5 Tarnówka Zbigniew
1409 PDL SREBRNIAK SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW 89 Tarnówka Zbigniew
1410 PDL SREBRNIAK SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW 88 Tarnówka Zbigniew
1411 PDL SREBRNIAK SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW 87 Tarnówka Zbigniew
1412 PDL SREBRNIAK SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW 88 Tarnówka Zbigniew
1413 PDL SREBRNIAK SZCZEPAŃSKI MIECZYSŁAW 88 Tarnówka Zbigniew
1414 PDL SREBRNIAK WAŁĘSA STANISŁAW 94 Tarnówka Zbigniew
1415 PDL SREBRNIAK WAŁĘSA STANISŁAW 90 Tarnówka Zbigniew
1416 PDL SREBRNIAK WAŁĘSA STANISŁAW 92 Tarnówka Zbigniew
1417 PDL SREBRNIAK WAŁĘSA STANISŁAW 92 Tarnówka Zbigniew
1418 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1419 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1420 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1421 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD WR 93 Jegliński Stefan
1422 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1423 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY KACZOROWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1424 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM 91 Jegliński Stefan
1425 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM 89 Jegliński Stefan
1426 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM 90 Jegliński Stefan
1427 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM 90 Jegliński Stefan
1428 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM brak Jegliński Stefan
1429 PDL PASIAK SREBRZYSTY JARZĘBIATY FABISIAK ADAM brak Jegliński Stefan
1430 PDL PASIAK SREBRZYSTY KACZOROWSKI RYSZARD 91 Jegliński Stefan
1431 PDL PASIAK SREBRZYSTY KACZOROWSKI RYSZARD 92 Jegliński Stefan
1432 PDL PASIAK SREBRZYSTY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1433 PDL PASIAK SREBRZYSTY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Jegliński Stefan
1434 PDL PASIAK SREBRZYSTY KREFT MARIAN 91 Jegliński Stefan
1435 PDL PASIAK SREBRZYSTY KREFT MARIAN 89 Jegliński Stefan
1436 PDL PASIAK SREBRZYSTY KREFT MARIAN 88 Jegliński Stefan
1437 PDL PASIAK SREBRZYSTY KREFT MARIAN 90 Jegliński Stefan
1438 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW brak Jegliński Stefan
1439 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW brak Jegliński Stefan
1440 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW brak Jegliński Stefan
1441 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW brak Jegliński Stefan
1442 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW 92 Jegliński Stefan
1443 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW 91 Jegliński Stefan
1444 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW 92 Jegliński Stefan
1445 PDL PASIAK SREBRZYSTY PRZYBYSZ JAROSŁAW II kol 277p 93 Jegliński Stefan
1446 PDL PASIAK SREBRZYSTY WAŁĘSA STANISŁAW 89 Jegliński Stefan
1447 PDL PASIAK SREBRZYSTY WAŁĘSA STANISŁAW 91 Jegliński Stefan
1448 PDL PASIAK SREBRZYSTY WAŁĘSA STANISŁAW 90 Jegliński Stefan
1449 PDL PASIAK SREBRZYSTY WAŁĘSA STANISŁAW 90 Jegliński Stefan
1450 PDL PASIAK SREBRZYSTY BOGDANOWICZ-TARNÓWKA 93 Jegliński Stefan
1451 PDL PASIAK SREBRZYSTY BOGDANOWICZ-TARNÓWKA 91 Jegliński Stefan
1452 PDL PASIAK SREBRZYSTY BOGDANOWICZ-TARNÓWKA III kol 276p 92 Jegliński Stefan
1453 PDL PASIAK SREBRZYSTY BOGDANOWICZ-TARNÓWKA 91 Jegliński Stefan
1454 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM 92 Jegliński Stefan
1455 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM I kol 278p 92 Jegliński Stefan
1456 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM 89 Jegliński Stefan
1457 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM 90 Jegliński Stefan
1458 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM ZW 94 Jegliński Stefan
1459 PDL PASIAK SREBRZYSTY FABISIAK ADAM 89 Jegliński Stefan
1460 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 89 Jegliński Stefan
1461 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 91 Jegliński Stefan
1462 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 91 Jegliński Stefan
1463 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 90 Jegliński Stefan
1464 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 91 Jegliński Stefan
1465 PDL PASIAK SREBRZYSTY SZAROLOTY FABISIAK ADAM 90 Jegliński Stefan
1466 PDL PERŁOWY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1467 PDL PERŁOWY KACZOROWSKI RYSZARD I kol 274,5p 92 Tarnówka Zbigniew
1468 PDL PERŁOWY KACZOROWSKI RYSZARD WR 92,5 Tarnówka Zbigniew
1469 PDL PERŁOWY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1470 PDL PERŁOWY KACZOROWSKI RYSZARD 90 Tarnówka Zbigniew
1471 PDL PERŁOWY KREFT MARIAN 89 Tarnówka Zbigniew
1472 PDL PERŁOWY KREFT MARIAN III kol 269p 89 Tarnówka Zbigniew
1473 PDL PERŁOWY KREFT MARIAN 91 Tarnówka Zbigniew
1474 PDL PERŁOWY KREFT MARIAN BO Tarnówka Zbigniew
1475 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT 90 Tarnówka Zbigniew
1476 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT 89 Tarnówka Zbigniew
1477 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT II kol 272p 91 Tarnówka Zbigniew
1478 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT 90 Tarnówka Zbigniew
1479 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT 91 Tarnówka Zbigniew
1480 PDL PERŁOWY MIĘTEK ALBERT 89 Tarnówka Zbigniew
1481 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 95 Suski Ryszard
1482 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY ZW 95 Suski Ryszard
1483 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA ŻÓŁTA 94 Suski Ryszard
1484 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA ŻÓŁTA 95 Suski Ryszard
1485 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA ŻÓŁTA 95 Suski Ryszard
1486 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA ŻÓŁTA 94 Suski Ryszard
1487 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA NIEBIESKA 93 Suski Ryszard
1488 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA NIEBIESKA 89 Suski Ryszard
1489 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA NIEBIESKA 89 Suski Ryszard
1490 BERLIŃSKI DŁUGODZIOBY BIELAWSKI RYSZARD SROKA SIWA 90 Suski Ryszard
1491 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 93 Suski Ryszard
1492 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 93 Suski Ryszard
1493 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 94 Suski Ryszard
1494 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY II kol 282p 94 Suski Ryszard
1495 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 92 Suski Ryszard
1496 NDL JEDNOBARWNY BIELAWSKI RYSZARD BIAŁY 94 Suski Ryszard
1497 NDL JEDNOBARWNY KREFT MARIAN BIAŁY 93 Suski Ryszard
1498 NDL JEDNOBARWNY KREFT MARIAN BIAŁY III kol 280p 94 Suski Ryszard
1499 NDL JEDNOBARWNY KREFT MARIAN BIAŁY 92 Suski Ryszard
1500 NDL JEDNOBARWNY KREFT MARIAN BIAŁY 93 Suski Ryszard
1501 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 95 Suski Ryszard
1502 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 93 Suski Ryszard
1503 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 94 Suski Ryszard
1504 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY ZW 96 Suski Ryszard
1505 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY I kol 286p 95 Suski Ryszard
1506 NDL JEDNOBARWNY KOŁODZIEJCZUK WACŁAW BIAŁY 94 Suski Ryszard
1507 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD CZARNY II kol 284p 95 Lis Paweł
1508 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD CZARNY 94 Lis Paweł
1509 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD CZARNY 94 Lis Paweł
1510 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD CZARNY 94 Lis Paweł
1511 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD CZARNY 95 Lis Paweł
1512 NDL PODBRÓDEK BIELAWSKI RYSZARD ŻÓŁTY 93 Lis Paweł
1513 NDL PODBRÓDEK SUSKI RYSZARD ŻÓŁTY 94 Lis Paweł
1514 NDL PODBRÓDEK SUSKI RYSZARD ŻÓŁTY I kol 285p 95 Lis Paweł
1515 NDL PODBRÓDEK SUSKI RYSZARD ŻÓŁTY ZW 95 Lis Paweł
1516 NDL PODBRÓDEK SUSKI RYSZARD CZARNY 94 Lis Paweł
1517 NDL PODBRÓDEK SUSKI RYSZARD CZARNY 95 Lis Paweł
1518 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM 94 Lis Paweł
1519 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM 94 Lis Paweł
1520 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM 92 Lis Paweł
1521 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM 94 Lis Paweł
1522 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM III kol 282p 94 Lis Paweł
1523 NDL PODBRÓDEK FABISIAK ADAM 94 Lis Paweł
1524 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY 94 Suski Ryszard
1525 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY I kol 283p 95 Suski Ryszard
1526 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI STANISŁAW CZARNY 94 Suski Ryszard
1527 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY ZW 96 Suski Ryszard
1528 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 95 Suski Ryszard
1529 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY I kol 286p 95 Suski Ryszard
1530 ROSYJSKI TARCZOWY WITUSIŃSKI PATRYK CZARNY 94 Suski Ryszard
1531 ROSYJSKI TARCZOWY ZABIELSKI KRZYSZTOF czerwony 94 Suski Ryszard
1532 ROSYJSKI TARCZOWY ZABIELSKI KRZYSZTOF czerwony III kol 282p 93 Suski Ryszard
1533 ROSYJSKI TARCZOWY ZABIELSKI KRZYSZTOF czerwony 95 Suski Ryszard
1534 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ ŻÓŁTY 92 Ratajczak Sławomir
1535 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1536 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1537 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ CZERWONY II kol 280p 94 Ratajczak Sławomir
1538 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
1539 RZESZOWSKI WYSTAWOWY DWULIT TOMASZ CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
1540 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 94 Suski Ryszerd
1541 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN ŻÓŁTY 95 Suski Ryszerd
1542 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN CZERWONA 91 Suski Ryszerd
1543 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN CZERWONA ZW 95 Suski Ryszerd
1544 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN CZERWONA 94 Suski Ryszerd
1545 BAGDETA NORYMBERSKA GRABOWSKI STEFAN CZERWONA 95 Suski Ryszerd
1546 INDIAN DWULIT RAFAŁ 91 Lis Paweł
1547 INDIAN DWULIT RAFAŁ 91 Lis Paweł
1548 INDIAN DWULIT RAFAŁ 91 Lis Paweł
1549 INDIAN DWULIT RAFAŁ 93 Lis Paweł
1550 INDIAN DWULIT RAFAŁ CZERWONY 90 Lis Paweł
1551 INDIAN DWULIT RAFAŁ 92 Lis Paweł
1552 INDIAN RUDNICKI GRZEGORZ ŻÓŁTY 93 Lis Paweł
1553 INDIAN RUDNICKI GRZEGORZ ŻÓŁTY 94 Lis Paweł
1554 INDIAN RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY ZW 95 Lis Paweł
1555 INDIAN RUDNICKI GRZEGORZ CZARNY 93 Lis Paweł
1556 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA JANKOWSKI JAN NIEBIESKI BO Ratajczak Sławomir
1557 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA JANKOWSKI JAN NIEBIESKI BO Ratajczak Sławomir
1558 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA JANKOWSKI JAN NIEBIESKI 91 Ratajczak Sławomir
1559 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA JANKOWSKI JAN NIEBIESKI BO Ratajczak Sławomir
1560 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 92 Ratajczak Sławomir
1561 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 92 Ratajczak Sławomir
1562 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 95 Ratajczak Sławomir
1563 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY ZW 96 Ratajczak Sławomir
1564 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 94 Ratajczak Sławomir
1565 BIAŁOGŁÓWKA GUMBIŃSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 93 Ratajczak Sławomir
1566 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1567 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 93 Lewczyk Cezary
1568 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1569 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1570 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1571 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA RATYŃSKI KRZYZTOF CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1572 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 94 Lewczyk Cezary
1573 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY BO Lewczyk Cezary
1574 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 91 Lewczyk Cezary
1575 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI ZW 95 Lewczyk Cezary
1576 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 91 Lewczyk Cezary
1577 BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 93 Lewczyk Cezary
1578 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY ZW 95 Ratajczak Sławomir
1579 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 92 Ratajczak Sławomir
1580 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN CZARNY 93 Ratajczak Sławomir
1581 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 92 Ratajczak Sławomir
1582 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 93 Ratajczak Sławomir
1583 BARWNOGŁÓWKA KRÓLEWIECKA ZACHARCZUK MARIAN NIEBIESKI 92 Ratajczak Sławomir
1584 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA CZERWONY 93 Ratajczak Sławomir
1585 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA CZERWONY BO Ratajczak Sławomir
1586 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA CZARNY 93 Ratajczak Sławomir
1587 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA CZARNY ZW 96 Ratajczak Sławomir
1588 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA NIEBIESKI 93 Ratajczak Sławomir
1589 ZAKONNICZKA ZAREMBA EDYTA NIEBIESKI BO Ratajczak Sławomir
1590 BIELCKI KRÓTKODZIOBY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1591 BIELCKI KRÓTKODZIOBY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ ŻÓŁTY 92 Ratajczak Sławomir
1592 BIELCKI KRÓTKODZIOBY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY 90 Ratajczak Sławomir
1593 BIELCKI KRÓTKODZIOBY KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY 90 Ratajczak Sławomir
1594 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ BIAŁY 92 Ratajczak Sławomir
1595 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ BIAŁY ZW 95 Ratajczak Sławomir
1596 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ KAWOWY 94 Ratajczak Sławomir
1597 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1598 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ ŻÓŁTY 93 Ratajczak Sławomir
1599 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ KAWOWY 92 Ratajczak Sławomir
1600 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ CZARNY 95 Ratajczak Sławomir
1601 BIELCKI KRÓTKODZIOBY PAWŁOWSKI ANDRZEJ BIAŁY 92 Ratajczak Sławomir
1602 FELEGYHAZER GLAZA TEOFIL CZERWONY 90 Cierpiałowski Robart
1603 FELEGYHAZER GLAZA TEOFIL CZERWONY 93 Cierpiałowski Robart
1604 FELEGYHAZER GLAZA TEOFIL CZERWONY BO Cierpiałowski Robart
1605 FELEGYHAZER GLAZA TEOFIL CZERWONY BO Cierpiałowski Robart
1606 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ ŻÓŁTY 94 Cierpiałowski Robart
1607 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ ŻÓŁTY BO Cierpiałowski Robart
1608 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY 93 Cierpiałowski Robart
1609 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY 92 Cierpiałowski Robart
1610 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY 91 Cierpiałowski Robart
1611 FELEGYHAZER KOWALCZYS JAN I JĘDRZEJ CZERWONY BO Cierpiałowski Robart
1612 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZARNY 93 Cierpiałowski Robart
1613 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZARNY ZW 96 Cierpiałowski Robart
1614 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY I kol 286 p 92 Cierpiałowski Robart
1615 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY BO Cierpiałowski Robart
1616 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 92 Cierpiałowski Robart
1617 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 94 Cierpiałowski Robart
1618 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY 94 Cierpiałowski Robart
1619 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD ŻÓŁTY 95 Cierpiałowski Robart
1620 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 95 Cierpiałowski Robart
1621 FELEGYHAZER KOMENDARCZUK EDWARD CZERWONY 94 Cierpiałowski Robart
1622 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY 91 Cierpiałowski Robart
1623 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY 95 Cierpiałowski Robart
1624 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY 95 Cierpiałowski Robart
1625 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY II kol 283p 93 Cierpiałowski Robart
1626 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY 92 Cierpiałowski Robart
1627 FELEGYHAZER KREFT MARIAN CZERWONY 92 Cierpiałowski Robart
1628 FELEGYHAZER STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR CZERWONY 92 Cierpiałowski Robart
1629 FELEGYHAZER STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR CZERWONY 94 Cierpiałowski Robart
1630 FELEGYHAZER STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR CZERWONY 94 Cierpiałowski Robart
1631 FELEGYHAZER STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR ŻÓŁTY 89 Cierpiałowski Robart
1632 FELEGYHAZER STOPKA MAREK ŻÓŁTY BO Cierpiałowski Robart
1633 FELEGYHAZER STOPKA MAREK ŻÓŁTY 94 Cierpiałowski Robart
1634 FELEGYHAZER STOPKA MAREK CZARNY 95 Cierpiałowski Robart
1635 FELEGYHAZER STOPKA MAREK CZERWONY III kol 283p 94 Cierpiałowski Robart
1636 FELEGYHAZER STOPKA MAREK CZERWONY 94 Cierpiałowski Robart
1637 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ KAWOWY 93 Ratajczak Sławomir
1638 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ KAWOWY 92 Ratajczak Sławomir
1639 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ CZARNY 94 Ratajczak Sławomir
1640 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ CZARNY ZW 95 Ratajczak Sławomir
1641 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ CZARNY 95 Ratajczak Sławomir
1642 STARGARDZKI PULSUJĄCY BUJAK ANDRZEJ CZARNY BO Ratajczak Sławomir
1643 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1644 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM 95 Cierpiałowski Robart
1645 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1646 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1647 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1648 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY FABISIAK ADAM ZW 96 Cierpiałowski Robart
1649 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY ZW 96 Cierpiałowski Robart
1650 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 95 Cierpiałowski Robart
1651 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 95 Cierpiałowski Robart
1652 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 94 Cierpiałowski Robart
1653 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Cierpiałowski Robart
1654 BUDAPESZTAŃSKI WYSOKOLOTNY ŁAPCIATY WARAKOMSKI BOGDAN ŻÓŁTY 93 Cierpiałowski Robart
1655 WIEDEŃSKI LOTNY GLAZA TEOFIL MOTYL 94 Kowalewski Janusz
1656 WIEDEŃSKI LOTNY GLAZA TEOFIL MOTYL II kol 281p 94 Kowalewski Janusz
1657 WIEDEŃSKI LOTNY GLAZA TEOFIL MOTYL 93 Kowalewski Janusz
1658 WIEDEŃSKI LOTNY GLAZA TEOFIL MOTYL 93 Kowalewski Janusz
1659 WIEDEŃSKI LOTNY KĘDZIERSKI PIOTR 91 Kowalewski Janusz
1660 WIEDEŃSKI LOTNY KĘDZIERSKI PIOTR 93 Kowalewski Janusz
1661 WIEDEŃSKI LOTNY KĘDZIERSKI PIOTR 93 Kowalewski Janusz
1662 WIEDEŃSKI LOTNY KĘDZIERSKI PIOTR III kol 280p 94 Kowalewski Janusz
1663 WIEDEŃSKI LOTNY RADOMSKI KRZYSZTOF BIAŁY 93 Kowalewski Janusz
1664 WIEDEŃSKI LOTNY RADOMSKI KRZYSZTOF BIAŁY 94 Kowalewski Janusz
1665 WIEDEŃSKI LOTNY RADOMSKI KRZYSZTOF BIAŁY I kol 282p 95 Kowalewski Janusz
1666 WIEDEŃSKI LOTNY RADOMSKI KRZYSZTOF BIAŁY 90 Kowalewski Janusz
1667 WIEDEŃSKI LOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR CZARNY 92 Kowalewski Janusz
1668 WIEDEŃSKI LOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR CZARNY 93 Kowalewski Janusz
1669 WIEDEŃSKI LOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR SZEK 93 Kowalewski Janusz
1670 WIEDEŃSKI LOTNY STANÓLEWICZ ANDRZEJ I ARTUR SZEK 93 Kowalewski Janusz
1671 WIEDEŃSKI LOTNY STOPKA MAREK BIAŁY ZW 97 Kowalewski Janusz
1672 WIEDEŃSKI LOTNY STOPKA MAREK BIAŁY 95 Kowalewski Janusz
1673 WIEDEŃSKI LOTNY STOPKA MAREK BIAŁY BO Kowalewski Janusz
1674 WIEDEŃSKI LOTNY STOPKA MAREK BIAŁY BO Kowalewski Janusz
1675 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD CZARNY 95 Cierpiałowski Robart
1676 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD ŻÓŁTY BO Cierpiałowski Robart
1677 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD CZERWONY ZW 96 Cierpiałowski Robart
1678 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD ŻÓŁTY 93 Cierpiałowski Robart
1679 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD CZERWONY BO Cierpiałowski Robart
1680 WIEDEŃSKI BIAŁO-TARCZOWY RADTKE GERHARD ŻÓŁTY 91 Cierpiałowski Robart
1681 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW 92 Cierpiałowski Robart
1682 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW III kol 282p 94 Cierpiałowski Robart
1683 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW 93 Cierpiałowski Robart
1684 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW 90 Cierpiałowski Robart
1685 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW 92 Cierpiałowski Robart
1686 ZAMOJSKI KOŁODZIEJCZUK WACŁAW 95 Cierpiałowski Robart
1687 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ 95 Cierpiałowski Robart
1688 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ 94 Cierpiałowski Robart
1689 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ 93 Cierpiałowski Robart
1690 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ 91 Cierpiałowski Robart
1691 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ I kol 286p 95 Cierpiałowski Robart
1692 ZAMOJSKI DZIAŁA KAZIMIERZ ZW 96 Cierpiałowski Robart
1693 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM 92 Cierpiałowski Robart
1694 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM BO Cierpiałowski Robart
1695 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM II kol 283p 95 Cierpiałowski Robart
1696 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1697 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM 90 Cierpiałowski Robart
1698 ZAMOJSKI FABISIAK ADAM 94 Cierpiałowski Robart
1699 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN ŻÓŁTY 94 Suski Ryszard
1700 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN ŻÓŁTY 95 Suski Ryszard
1701 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN ŻÓŁTY 94 Suski Ryszard
1702 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONY ZW 96 Suski Ryszard
1703 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONT 95 Suski Ryszard
1704 HOLENDERKI BIAŁOTARCZOWY NIEWADZIŁ BOGDAN CZERWONY 95 Suski Ryszard
KRÓLIKI
1 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY 96
2 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY 98
3 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY 94
4 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY 97
5 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY 97
6 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY
7 OLBRZYM BELGIJSKI BUJAK BOGDAN SZARY
8 NOWOZELANDZKI BIAŁY BUJAK BOGDAN BIAŁY 98
9 NOWOZELANDZKI BIAŁY BUJAK BOGDAN BIAŁY WCH 98
10 NOWOZELANDZKI BIAŁY BUJAK BOGDAN BIAŁY
11 OLBRZYM BELGIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW SZARY 94
12 OLBRZYM BELGIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW SZARY 94
13 OLBRZYM BELGIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW SZARY CH 98
14 OLBRZYM BELGIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW SZARY 96
15 OLBRZYM BELGIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW SZARY
16 KALIFORNIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW 98
17 KALIFORNIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW 96
18 KALIFORNIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW 97
19 KALIFORNIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW CH 98
20 KALIFORNIJSKI ADAMCZYK MIROSŁAW
21 OLBRZYM BELGIJSKI PLIŚ HENRYK SZARY 98
22 OLBRZYM BELGIJSKI PLIŚ HENRYK SZARY 96
23 OLBRZYM BELGIJSKI PLIŚ HENRYK SZARY 96
24 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 96
25 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 97
26 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 98
27 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 97
28 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY WCH 98
29 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 97
30 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 96
31 OLBRZYM BELGIJSKI SZELĄGOWSKI STANISŁAW SZARY 97
    KURAKI  
 
  BAŻANT BORKOWSKI TOMASZ PERŁOWY POKAZ
  BAŻANT BORKOWSKI TOMASZ PERŁOWY POKAZ
  BAŻANT BORKOWSKI TOMASZ DIAMENTOWY POKAZ
  BAŻANT BORKOWSKI TOMASZ ŁOWNY POKAZ
 
 
  DRÓB
 
  CHABO MAZURKIEWICZ WALDEMAR POKAZ
  CHABO MAZURKIEWICZ WALDEMAR POKAZ
  FAWEROT MAZURKIEWICZ WALDEMAR POKAZ
  FAWEROT MAZURKIEWICZ WALDEMAR POKAZ
 
 
  PTAKI EGZOTYCZNE